Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma voltunk egy éves státuszon!...

Ma voltunk egy éves státuszon! Nem túl kicsi? Többi lent.

Figyelt kérdés
Kislányom 2950 grammal , 51 centivel született ! most 70,5 centi és 8,08 kg ! a doktornő azt mondta rendben van ,de olyan kicsi a többi egy éveshez képest! mondjuk én 158 centi vagyok ... és 52 kg .! szerintetek ?
2014. febr. 4. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a doktor néni azt mondta, hogy oké, akkor oké. Valószínű Ő sem lesz túl nagynövetű, ahogy te sem.
2014. febr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jó.A lányom sem volt sokkal nagyobb 1 évesen.
2014. febr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Mondjuk az én lányom most három hónapos 6300 gramm és 66 cm, de az apja 194 cm, én 170. Tesója 22 hónapos 16 kg és kb 100 cm. Minden baba más és más. Ahogy vannak kis és nagy növetű emberek úgy a babák között is vannak. Ne aggódj, az a lényeg, hogy egészséges legyen.
2014. febr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem nagy, de kicsinek is született, Te is kicsi vagy, nincs ebben semmi meglepő. A fiam 1 évesen 11,5 kg és 79 cm volt, de én 172 cm vagyok, az apja 186 cm, ja és ő 3900 grammal és 55 cm-el született. Vannak magas és alacsony emberek és vannak hosszú és nagy és alacsony, kicsi babák. A lényeg, hogy egészséges legyen.
2014. febr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 3050grammal született és egy évesen 8700gramm volt- én is kicsinek láttam, megmondom őszintén. Ráadásul 76cm volt- tehát vékonynak láttam. De mindenki mondta, hogy teljesen rendben van. A másik két fiam, 9,2kg volt egy évesen, és cm-ben is 1-2-vel nagyobbak voltak. Az a baj, hogy hozzájuk mértem... Most 2éves lesz, és most is kisebb, mint a nagytesók voltak- de már nem pörgök rajta, mert látom, hogy egy egészséges és ügyes kisgyerek.

Szerintem a te kislányod súlya is rendben van, tényleg vannak nagy és vannak kis termetű gyerekek, ebből jön ki az átlag!! :)) Ilyen a testalkata. :)

2014. febr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom kereken 8 kg volt egy évesen. Most már 9 éves. És gyönyörű csinos csajszi:-):-) nyugi! !!!:-):-)
2014. febr. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!