Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehetett ejszaka a baj?

Mi lehetett ejszaka a baj?

Figyelt kérdés
Kislányom 5 és fél hónapos, eddig aludt éjszakánként, altalába reggel 5kor kelt enni, utanna aludt tovább! Kinnt van alul egy foga, egy délelőttöt volt miatta nyűgös! Tegnap este, amikor lefektettem, elaludt, de kb 1 óra mulva felkelt, nem volt semmi gond játszott egy darabig, de utánna mikor majdnem elaludt keservesen felsírt, aztán megint becsukta a szemét, és pár perc mulva mikor már láttam, h alszik, megint keservesen felsírt!! Ezt csinálta kb 2 óránként, most reggel 5 óta fennt vagyunk, van amikor nyügös, de van amikor eljátszik szépen! Nem tudom mi lehet a gond? A foga jönne, de nem látom h duzzadt lenne! Tegnap napközbe is keveset aludt! Eddig egy etkezést váltottam ki neki, tegnap alma-banán pürét kapott kekszel! Vagy az bántotta volna a pociját? De máskor is evett mar, akkor nem volt gond! Nem tudom mit csináljak, sajnalom szegényt, meg persze nem szeretnék még egy ilyen éjszakát, h vegig szenvedje szegénykém? Hozzak valamit a gyógyszertárból a fogara? Vagy mit tudok csinalni? Bocsi h hosszú lett :(

2014. febr. 17. 08:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja szt kihagytam, nem tudom fontos e, de még nem tud forogni sajnos!!
2014. febr. 17. 08:44
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem fog lehet a ludas. Attól hogy az elsőt nem szenvedte meg még most lehet ez az ok. ha nem látsz semmit akkor is. A glutén nem korai még egyébként a hozzátáplálásnál?
2014. febr. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is a foga. Ajánlom a Viburcolt. A glutén nem korai egyébként.
2014. febr. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem is a foga mert mi is így szenvedünk mikor jön neki
2014. febr. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha élesen, "sikítva" sír, fel akkor az fog! :(
2014. febr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem nem korai a glutén, a védőnő mondta nekünk egyébkent! Én is a fogra gyanakszok, mert most látom, hogy egy kicsit fehér az innye! Megpróbálom akkor a vibrucol kúpot, remélem hamarosan kibújik neki! Egyébkent igen visítva sír fel! Köszönöm mindenkinek
2014. febr. 17. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!