Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, rajtatok is sok...

Anyukák, rajtatok is sok anyajegy kijött a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
3 hónapos a fiam és most látom, hogy tele lettem anyajegyekkel, pedig nap nem nagyon ért, mivel vigyáztam magunkra, főleg a hasamon jött ki sok.
2014. febr. 17. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, nekem is sok lett, de ezek nem zavarnak ugy, mint a "lebbencsek" ami a nyakamon jottek ki.
2014. febr. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen sajna nekem is kijöttek.. főleg a nyakamon.. de ezt le tudják szedni.. én mindenféleképpen le szeretném mert igen kellemetlen, van mikor a nyakamon lévőre a hajam körbetekeredik..úgy kell levágni a hajszálamat róla.. fogalmam sincs, hogy miért jön ki, biztos van erre is valami magyarázat.. nem tudom.
2014. febr. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hajaj, pedig soha nem voltam anyajegyes típus. Állítólag a hormonok miatt jönnek elő, még szoptatás alatt is bőven.

Nekem sok szeplőszerű lett, ami síma, ezek még elviselhetőek. De egyre több ilyen kiálló is előjön, elég csúnyák és semmit sem lehet tenni ellene. Pedig a babám már 9 hónapos.

2014. febr. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én vagyok az ellenpélda, nekem nem tűnt fel hogy több anyajegyem lenne, se terhesség alatt, sem az elmúlt 10 hónapban mióta szültem.
2014. febr. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!