Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek hany babakocsitok van?

Nektek hany babakocsitok van?

Figyelt kérdés
en nagyon szeretem cserelgetni oket,ha meglatok egy szebbet akkor megveszem es eladom a regit.van itt igy valaki?
2014. febr. 17. 15:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Volt egy Raf Pol kocsink, utáltam, eladtam, vettem egy Peg Perego Pliko P3 sportkocsit, azt nagyon szerettem, de már nem babakocsizunk hónapok óta. A férjem hülyét kapott volna, ha állandóan cserélgetem a kocsikat és én is örültem, hogy találtam jót.
2014. febr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Kettő.

Egy Bergon Lux óriási terepkocsink, ami újszülött kortól használható, multifunkciós és egy kicsi, esernyőre csukható babakocsi. Az esernyőre csukhatót akkor vettük, amikor a kicsi már tudott járni, de még sokszor kellett a babakocsi, ez jobban befért a kocsiba, csak akkor vettük elő, ha elfáradt a gyerek.

Mind a kettőt megörökölte a kistesó.

2014. febr. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Egyet vettem, ami tökéletes, igaz 200.000ft volt
2014. febr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Már csak egy, de ez az ötödik. Ő az igazi, nem is cserélném le.
2014. febr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

2 gyerek, és vagy 20 babakocsi. Mondjuk én úgy belejöttem, hogy már tanácsért jönnek a kismamák hozzám. :)

Most szerettem bele megint egy újba, de ahhoz hozzá kell raknom, mert használtan is drága.

2014. febr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én is nagy babakocsi bubus voltam, de már nem nagyon használjuk őket. Most itthon éppen 3 van, plusz egy kölcsön van adva, és elsőre nekem is egy kölcsön kapott volt. Szóval eddig ötöt használtam, egyet éppen hirdetek, de nem nagyon akar elkelni, ha esetleg lesz kistesó és addig nem kel el, akkor még megtartom egy ideig azt is. Igazából szívem szerint hármat eladnék belőle, de nem nagyon kelendőek, legalábbis ezzel az egyel nincs szerencsém, a többit még nem próbáltam elpasszolni.
2014. febr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
2 gyerekem van, osszesen 5, hasznalatban 4 kocsi van, ebbol 2 altatasra. Megvan a tokeletes, de nem volt olcso.
2014. febr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
1 babakocsi, ami 2 gyereket kiszolgált, és még mindíg újszerű. Cam Cortina X3
2014. febr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!