Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, aki hordozásban...

Anyukák, aki hordozásban járatosak vagytok, SOS?

Figyelt kérdés

A testvéremnek születik babája hamarosan, nagy hordozókendő rajongó. Mi anno kaptunk egyet, amiről ő nem tud, mivel soha nem használtuk (a férjem egyik kolléganője hozta ajándékba).


A kérdés, hogy honnan lehet tudni, hogy mikortól használható, vagy mind jó újszülött kortól? Mindet ugyanúgy kell megkötni? Ez totál sima, bézs színű, halványan levél mintás vastag vászon kendő, márkajelzés nélkül, nagyon szép, de gőzöm nincs, hogy jó-e.



Ha jó, szívesen nekiajándékoznám, mert megtaláltam a garázsban (már el is felejtettem, hogy volt), csak nem tudom, hogy használható-e, és ha igen, hogyan...


2014. febr. 17. 15:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hűha, most olvastam vissza a válaszokat (első vagyok). Hát akkor engem jól átvertek, nem egészen 4 hónapja vettem rugalmas kendőt egy boltban, pont azért, mert az eladó azt mondta, másmilyenben nem hordozhatom az újszülöttemet, aki most épp 3 hónapos. Kényelmes, jó a kendőnk, nincs vele semmi problémánk, de akkor nem értem, miért vezetett félre... nagyon sajnálom, hogy téves információt mondtam, én mérget vettem volna rá, hogy ezt jól tudom. Most én is tanultam valami újat. Akkor ezek szerint hordozhatnám másmilyenben is... remek.
2014. febr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
:( Az a helyzet, hogy megéri eladni a rugalmasat, mert viszonylag rövid ideig használható, a folytatás miatt szinte biztosan veszel más eszközt is. Valójában a szövött kendő használható a legtovább, első naptól az utolsó hordozós napig. Sokféle kötésmód van, ha egyik nem kényelmes, a másik az lehet. Ez a leggazdaságosabb megoldás. És (nekem) a legkényelmesebb is. Többféle hordozóm van, de messze a kendő vezet kényelemben...
2014. febr. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Első, szerintem azért tukmálta rád az eladó, mert sokkal drágább, mint a szövött :/
2014. febr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
koszonom lanyok, nagyon hasznos volt mindenki valasza!
2014. febr. 18. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!