Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hordozásban, esetleg erszényes...

Hordozásban, esetleg erszényes hordozásban jártas mamik, mit javasolnátok két év felett?

Figyelt kérdés

Van egy meitai-unk, azt használjuk másfél éve, de mostmár csak hosszabb utakra, babakocsi helyett, mert babakocsizni egyáltalán nem szeretek. Tökéletes mondjuk egy erdei túrához, de a mindennapokban több gondom van vele:

1. a csemetém sokszor ki-be szállna, odamenne valahova, aztán vissza rám, de macerásnak érzem 10 percenként újra és újra felkötni a hátamra, ezért manapság már csak szimplán ölbe veszem, viszont az fárasztó. van olyan hordozási mód, aminél csak pikk-pakk berakom-kiveszem a pöttömöt? az erszény ilyen?

2. ha a hátamon van, nem látom, nem olyan jó így cseverészni, pedig elég csicsergő alkat ő, és ha a kezébe szeretni venni valamit, mondjuk boltban, vagy pl. ma a wampon, nem tudom kellőképpen figyelni, hogy mikor ejti le, vagy teszi tönkre, vagy ilyesmi. A megoldásunk erre szintén az, hogy a meitai helyett a prózai ölbevételt alkalmazzuk, de a legklasszabb az volna, ha hasonló pózban, ahogy a karomon csücsül, a csípőmön hordozhatnám valamivel, de nem tudom, hogy ilyen nagy gyereket lehet-e/szoktak-e csípőn hordozni, és hogy mi alkalmas erre.

A neten olvasgatva az erszények tűnnek ideálisnak, de érdemes lehet azt még ilyen nagy gyereknél használni? 13 kilóról van szó. És ha igen, ugye kisebbre öszehajtható, mint a MT? Mert azt se nagyon szeretem, hogy ha épp nincs a MT-ra szükség, akkor kitölti az egész táskámat...


2011. márc. 20. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
két évesen már sétálhat is.
2011. márc. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

kösz, erre még nem is gondoltam, nahát!

remélem hasznosabb válaszok is érkeznek.

2011. márc. 20. 16:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is sokszor gondoltam már rá. hogy be kellene szerezni valamit, pl ilyet:

[link]

Az én 20 hónapos lányomnál is nagyon változó, hogy éppen mennyit akar gyalogolni.

2011. márc. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ilyet már én is láttam, de nem is tudom... nem tűnik nagy könnyebbségnek, de talán ha alkalmam nyílik kipróbálni valahol, akkor meggondolom a dolgot. Vagy ha megveszed, beszámolhatsz a tapasztalataidról :)

Köszönöm a segítő szándékot!

2011. márc. 20. 19:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy csak bele"pofántlankodok", de ha 16:57-es válaszoló gondolkodik a vaterás/teszveszes vásárlásban inkább nézzen még szét rákeresve a hordozó nevére, mert 6000,-ért is láttam ( [link] sőt 9.690,-ért ugyanilyet ( [link] míg az ottani eladó még a liciteket sem hajlandó nyilvánosságra hozni, 10eFt a minimálára... Még egyszer bocsesz, hogy nem tudtam a kérdezőnek segíteni!
2011. márc. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó az erszény, mi 2 éves korig használtuk, de azért 20 pernél után érezni, hogy csak az egyik oldaladra terhel. Ki és bepakolása egyszerűbb mint a meitainak, én örülök hogy megvettem.

Hallottam valami derékövről, amire ráül a gyerek, mondjuk ott a karoddal tartanod kell, de mégis kényelmesebb mint fogni. Nézd csak, ilyen, megtaláltam:

[link]

Szerintem nagyobb gyereknél lehet ez már jobb.

2011. márc. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, bocs most láttam, hogy olyan övet linkeltek már be Neked.
2011. márc. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!