Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? A gyerekülés...

Mit tegyek? A gyerekülés 9-18kg-ig jó, a lányom 7600 g,6,5 hónapos, de a hordozó már szűk neki, ha kabátban vagy overállban van.

Figyelt kérdés
Használhatom már a gyerekülést? Maxi Cosi Tobi.
2009. dec. 9. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen ,ha ül szépen megtartja a biztonsági öv,vagy vegyél fokozatokban dönthető ülést amíg nem ül stabilan így nem terheled a gerincét ha megdöntöd ,mert szinte fekszik mint a hordozóba.
2009. dec. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez dönthető. Csak így is biztonságos, hogy nem éri el a súlyhatárt?
2009. dec. 9. 19:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem a súlyhatár a lényeg.Ha ül stabilan lehet tenni az ülésbe+nem a súly alapján kell elsősorban cserélni,hanem ha a feje már túlnőtt a háttámlán vagy pl mint nálatok szűk neki.Az én fiam 2 éves és még csak most araszolgat a 13 kg felé.Súly szerint lehetne hordózóba tenni,de már magas hozzá:)
2009. dec. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi most vettünk ülést a 10 hósomnak aki 7500g. A 9kg-tól kezdődő üléseket ajánlották egyértelműen és azt is vettünk. Lehet, hogy még a szűkítőt is ki fogom venni belőle mert egyáltalán nem nagy neki az az ülés. Szerintem nyugodtan használhatjátok már. Sokkal kényelmesebb neki az autósülés mint a hordozó és a Maxi Cosi is jó ülés, szerintem biztosan megfogja ha ne adj Isten arra kerül a sor.
2009. dec. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is beültettem már 8 kilósan, mert egyszerűen nem fért már el a hordozóban. Nyűglődött is az autóban, aztán az új üléssel megoldódott ez is. Szóval nyilván jobb volt neki. Biztonsági szempontból sincs gond, mivel az öve jól tartja, az a lényeg.
2009. dec. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!