Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kevés gyümölcscukrot lehet...

Kevés gyümölcscukrot lehet tenni baba teájába?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Felesleges és ártalmas. Add neki a teát natúran, de még jobb, ha csak vizet iszik.
2009. dec. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Ugyan miért?
2009. dec. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Igen tehetsz,rendes cukrot is ,semmi baja nem lesz tőle,csakmost találták kis,hogy ártalmas..Az enyémeknek is édesítettem az ételüket.Nézd meg a bébiételeket,egyes tápszereket,és a tejpépet is,azokban is van cukor.
2009. dec. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Gyümölcs vagy szőlő cukrot lehet.A répa cukrot érdemes kerülni.1 éves kor körül pedig ha tudsz venni magyar termelői mézet az is jó.
2009. dec. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kristálycukrot teszek a teájába 4 hónapos korától de csak keveset épp csak annyit, hogy ne legyen kesernyés, ízetlen. Legalább attól is hízik egy kicsit mert ráfér sajnos. :p
2009. dec. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a védőnő mondta,hogy azzal lehet édesíteni a baba teáját,ételeit.
2009. dec. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz baja tőle, de én Steviát használok, ez egy növény, ami édes és csepp és tabbletta formában is kapható.Nekünk tabi van, 300db 1900 ft, de nagyon jó és kicsit egészségesebb:)
2009. dec. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!