Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Átlagosan mennyi egy adag a...

Átlagosan mennyi egy adag a tízórainál, ill. uzsonnánál? Illetve jó így a kajaelosztás? Kenyeret hogyan lehet adni, valamivel megkenve?

Figyelt kérdés
Reggel szopik,6-7 között,azután 9-10 között eszik gyümit,általában egy fél üvegnyit. Ebéd főzelék 12-13 között,aztán 16-körül uzsi gyümi,esetleg joghurt,ilyesmi. Aztán fél 7-kor fürdés,majd cici,alvás. Éjjel ébred,cicivel alszik vissza. Jobb esetben csak egyszer kel. Rosszabbat nem is írom. Nappal 2-szer alszik,szintén cicire. 1 hét múlva lesz 10 hónapos.
2014. febr. 18. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon korán altatod el este!

Nekem, reggel szopik, most evett 160 gyümölcsöt kekszel

Alszik, majd ebéd, 160-200 főzelék

4-körűl uzsonna, 150 tejpép

7-8 között vacsi, 160 -200 főzelék

8-kor fürdés, majd szopik, s alszik.

1x kel ha kel

2014. febr. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem holnap lesz 10 hónapos. reggel 7környékén tápszer kb 150ml vagy kevesebb. 9-10környékén egy fél zsemle annak is pár falatot meghagy én megkenem vajjal és egy kis szalámit teszek rá. 12környékén főzelék legtöbbször azt eszi amit mi (persze korának megfelelőt) ekkor be is alszik 14ig azt 15kor uzsonna joghurt+ gyümi annyit adok neki amennyit kér. 7-8között fürdetés és utána kb 180ml tápszer. esti altatást én egy kicsit ki tolnám nagyon korán altatod. nekem is ébred de csak vissza kell altatnom.
2014. febr. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam már később fürdetni,altatni,de nem bírja ki. Akkor már olyan fáradt,hogy ordít a fáradtságtól. Ezt ő alakította így ki,kezdetben később fürdettem.
2014. febr. 18. 09:40
 4/5 anonim ***** válasza:

6-7 tápszer, rá egy órára kenyér valami feltéttel, vagy amit te is reggelizel.

10koe gyümölcs, rá 1,5 órára legyen az ebéd, mert annyi idő alatt emészti meg a gyümölcsöt (cukor+víz, szóval ne legyen 4 óra szünet).

uszira meg ne legyen már gyümölcs magában, fent említett miatt, ezért is kelhet éjjel. valami laktatóbb legyen vagy tejtermék. f7kor adj neki az ebéd maradékából, majd ezután fürdés és cici...

2014. febr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért aludna korán?Enyém is 7től alszik és reggel 7kor kel és már 16hónapos,de 10hónaposan is úgy aludt.Bár igaz,hogy nekem 10hós korától 1x aludt.

Kenyérre tehetsz margarint felvágottal,kenőmájast is.

Nekem így evett egyébként: fél8kor szelet kenyér felvágottal , 10:30kor ebéd főzelék általában , 14:30kor uzsonna gyümölcs , 18kor vacsi tápszerbe tejpép vagy sinemil.Néha du is főttet kapott és evett kekszet,pukit is az étkezések között pár darabot. Enyém ebédre 350grammot simán megeszik,vacsira is.

2014. febr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!