Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik az a pelenka, ami jó...

Melyik az a pelenka, ami jó és olcsó?

Figyelt kérdés
Jelenleg liberot használunk.
2014. febr. 18. 17:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nekünk az aldis bevált.
2014. febr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Aldis, pennys.
2014. febr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nekünk a narancssárga pampers jött be, de sokan mondják pl. a pennyset is, következőnek kipróbálom azt... A rossmannos, meg a libero nem tetszett, túl vastagnak meg keménynek találtam... és árban is eddig a pampers a legjobb, néztem többféle gazdaságos, amerikai,svájci,francia márkát is, mindegyik drágább.
2014. febr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ha dm-ben veszed a liberót akkor kuponokkal jó árban lehet megvenni.
2014. febr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
15%
azok akik olcso, de jo pelenkát szeretnének használni, miért nem vesznek moshato pelenkát?
2014. febr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert kapható olcsó és jó eldobható pelenka. Én a magam részéről nem szeretnék pelenkát mosogatni. 2. vagyok
2014. febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
A DM-es pelenka kuponokkal messze a legjobb ár-érték arányban.
2014. febr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
azért nem vesz az emberek többsége mosható pelenkát, mert egyszerre nagyon nagy kiadás lenne... egy kezdőcsomag legalább ötvenezer forint, ha apránként vennéd meg akkor meg jóval több, mert jobbára csak neten árulják és minden körnél fizetheti az ember a postaköltséget, na meg addig míg össze nem gyűlik egy normális mennyiség, ugyanúgy kell használni az eldobhatót is...
2014. febr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

A Libero a legdrágább pelus, nem? Csak rémlik, mi azt sosem használtuk.

Nem tudom mennyi idős babának kell, de én nagyon szerettem az Aldist és a DM-es Babylove-ból az öko pelust. Aztán vettem nagyon olcsó pelust, 10db 390 Ft volt, ilyen 100 Ft-os jellegű boltba. Az egy szuper pelus! Pihe puha, gumis derekú, vidám állatmintás. Ezt a fajtát nagyon sokáig használtuk, de csak éjszakára, mert már nappalra szobatiszta volt a kisfiam. Az egész éjszakát bírta, pedig volt, hogy dugig volt pisivel reggelre.

2014. febr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
én áprilisban szülök, de szeretnék moshato pelenkázni. 60 ezer forintért már 24 pelenkát adnak, plusz csomo betét, bambuszt, pamut betét stb stb., 3 naponta majd mosni kell, de gondolom annyi belefér. illetve azt olvastam, h sokan amerikábol rendelik meg a pelenkákat, mert szinte negyed-féláron vannak a pelenkák. (egyébként a postaköltséget majd az elado állja, nem én)
2014. febr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!