Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hósak vagyunk. Már nem...

13 hósak vagyunk. Már nem volt elég a tejem, ezért reggel és este milupa tejitalt iszunk, dehát ez marha hamar elfogy és nem olcsó. Más hogyan csinálja?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
dm3as tápszerrel:)
2009. dec. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tápszert adok neki:)
2009. dec. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ezek nagyon drágák,még a tápszer is!A Babylove/dm-es/ tápszer ami finom és olcsóbb/1149ft/doboz/Lassan adhatsz már neki sima tejet is ha gondolod!
2009. dec. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem adsz neki tejet?
2009. dec. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha lehet minnél később adjál neki tejet!!

Nekem 16 hós akisfiam de néha nagyon néha adok neki tejet!!

Mi Milupa tápszert eszünk ,igen rohadtul drága és 1 doboz táp kb 10 napig tart!!

De tavaszig szeretném még kihuzni a tápozást mert féltem ebben az influenzás időszakban!!

2009. dec. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves elöttem szóló miért ne adjon neki tejet????? Én 1 éves múlt babámnak cicit és tejet adok és méghozzá 2.8% osat.
2009. dec. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

16 hós fiamnak kb.2 hónapja adok házi tejet a cicizés mellett. Drnő és a védőnő javaslatára. Azt mondták ha tápszer és bio/házi tej közt választhatnának akkor ez utóbbi. Szerencsére hasfájás nálunk nem ismert. Persze csak mértékkel az elején reggel 1 este 1-2 dl.

Még ami a mellett szólt hogy tejet iszunk a tápit lökdöste a szájóból kifele.

2009. dec. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is ennyi idős. Még egyéves kora előtt irattam a dokival 4 doboz tápszert, abból van még egy kevés. Folyamatosan szoktattam át a tehéntejre. Most már úgy néz ki, hogy ébredés után 2,5 dl tej (egy kevés cukorral), este meg fele tej, fele tászer. De a tápszert már alig akarja meginni. Neki nincs semmi baja tőle. Szerintem próbáld meg, legalább reggelre.
2009. dec. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!