Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elítélendő, ha egy éves fiam...

Elítélendő, ha egy éves fiam mellett borozok?

Figyelt kérdés
Nem mindíg, 1-2 hetente egyszer.
2009. dec. 9. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy pohárral iszol (max. 2 dl) akkor semmi elítélendő nincs benne. :) Ha egy üveggel, az már ijesztő lenne. (egy éveseknél annyira észnél kell lennünk minden pillanatban - enyém is egy éves, én néha egy pohár martinit szoktam "kivégezni", havonta átlag egyszer).
2009. dec. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor iszom, ha a gyerkőc már elaludt.
2009. dec. 9. 22:45
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem nincs ebben semmi elítélendő! Én is szoktam inni egy kis vörösbort néha.

2009. dec. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Fú, de szívesen meginnék már egy pohár bort! 4,5 éve nem ittam egy korty alkoholt se (terhesség-szoptatás-terhesség-szoptatás)....és valószínűleg, az elkövetkezendő 2 évben nem is fogok.
2009. dec. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Senkinek nincs joga,oka elítélni ezért...neked is jár egy kis lazítás.-Ezt szoktam magamnak mondogatni,de persze furdal a lelkiismeret.Esténként 2dl sört iszok,úgy hat mint az altató...utána könnyen jön az álom.Az volna elítélendő, ha az egy éves fiad mellett a kocsmában boroznál reggeltől estig.Az hogy egy kis borocskát felhörpintesz esténként, senkit ne zavarjon.
2009. dec. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kedves egészségedre!
2009. dec. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól teszed! Sőt! Ha vörösbort iszol az még vérképző is és jót tesz! Kis mértékben orvosság!
2009. dec. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is szoktam! Nem ítéllek el!

Amikor a gyerkőc már kidőlt, mélyen alszik, és apával leroskadunk a kanapéra, mi is meg szoktunk inni néha egy pohár vörösbort. Természetesen nem szoptatok már, addig nem tettem.

Egészségedre!

2009. dec. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi is iszunk apával kb heti egyszer-kétszer, egy-egy pohárral. 6 hónapos a babánk. (Sajnos nem szoptatok.)
2009. dec. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

dehogy elítélendő!!!!! mondta ezt valaki?!

én is szoktam nyáron sörözni, télen borozni :)

2009. dec. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!