Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elítélendő, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő, ha a barátom mellett titokban tartom a kapcsolatot más férfiakal is?

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyunk együtt, 20 éves lány vagyok. Van olyan férfi,akivel még előtte ismerkedtem meg,és elválni tőle igazán valamiért nem tudok. Szeretem a páromat,de valami hiányzik, az,hogy dícsérjen,mint nőt. Ezt azok megteszik,akikkel folyamatosan beszélek, önbizalmat adnak, és többet szeretnének,mint barátság, de csak lelkileg érintkezek velük,sose csalnám meg a barátomat,szeretem. Ő ezt nem tudja,mert még arra is dühös,ha a barátnőm hív. Rossz dolog amit csinálok?
2009. jún. 26. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
nem vészes, de beszélhetnél a barátoddal, h kicsit változtathatna. tessék növelni a csaja egóját :D na jó csak vicceltem :)
2009. jún. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az őszinteség nagyon sokat segítene. Sokszor veszekedés van az őszinteségből, de utána békülés is. Biztos eleinte nehezen fogadná, hogy azt mondod neki, hogy nem érzed magad elég vonzó nőnek mellette, de utána meg tudnátok beszélni a megoldást. Én több mint 4 éve vagyok a kedvesemmel és számomra is hiányzott néha az, hogy tetszek más férfiaknak, de ma már látom, hogy másoknak is tudok tetszeni és nekem nem is kell szóba elegyednem velük. Néha észreveszem, hogy megbámul egy-két férfi az utcán vagy a járműveken és látom, hogy ha akarnám rengeteg "pasim" lehetne, de nekem elég a sajátom, mert őt szeretem. Sokszor az is dob az egómon, ha elmegyünk együtt bulizni és látom rajta, hogy úgy csorgatja a nyálát mint egy kiskutyus, vagyis nagyon tetszem neki:D A férfiak nem tudják, hogy egy nőnek napi szinten szüksége van az elismerésre és a dicséretre. Remélem sikerül megoldanotok! Sok sikert hozzá!
2009. jún. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lemaradt,hogy próbáltam vele erről beszélni,de nem jutottunk előrébb. Ő egy cigánylányt előbb megdícsér, mint engem. Főleg egy nagymellű nőt, ők a gyengéi,de én nem vagyok az,rosszul érzem magam,hiába mondja,hogy viccel,attól még rossz érzés. Egyébként tudom,hogy jó nő vagyok a visszajelzésekből,csak nekem az ő szava kéne,nem másé.
2009. jún. 26. 20:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, csak nekem 3 hónapja van barátom, és én még csak 16 éves vagyok.:D Szerintem nem gáz, ha csak lelki társak vagytok.:)

16/L

2009. jún. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

El.

Mitől fosol?

Hogy ha szakítanátok, neked legyen kivel kavarnod, legyen lehetőséged kicsit válogatni, mert nő vagy, és mert megteheted? He?


Ki vagy te? Hmm?


Ráadásul mi a fa_szért jártok, ha már más fiúk is foglalkoztatnak?


Ha csak barátként tartod számon a többi pasit, az már más.

Ha nem emiatt, hanem mint potenciális jelentkezőket, akkor gratulálok ehhez, nem vagy különb, mint egy utolsó szajha.

2009. jún. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kihangsúlyoztam lelki társak, ha valamelyikkel kapcsolatot szeretnék,már megtettem volna. De kedves utolsó, a hangnemedet megválogathatnád, az stílis kicsit alpári,de köszönöm,ez is egy vélemény,csak lehetne másképp is közölni.
2009. jún. 26. 22:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem ez nagyon szarul hangzik. A jelenlegi párod tojik az érzéseidre és az igényeidre.

Mintha egyoldalú lenne. Te vagy neki a szamár. "Ha nincs nagymellű, jó lesz a kicsit kisebb mellű is."

Persze ezt neked kell tudnod hiszen te vagy vele. De mindenképpen tedd fel magadnak a kérdést, hogy vajon mennyire vagy fontos neki? Vajon ő is annyira szeret mint te őt? Tisztel ő téged? Vagy csak egy csini pofa vagy amivel büszkélkedhet?

nov. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!