Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám pipsikrémet evett. Mi...

A babám pipsikrémet evett. Mi baja lesz töle?

Figyelt kérdés
Most mentem be a szobàjàba,hogy megnèzzem,hogy alszik a 14hós babànk.A kisàgyban meglepetèsemre talàltam a lejàrt szavidejü gyógyszertàri popsikrèmet.Elèg sok hiànyzik belöle,sok az àgyra volt kenve,nem tudom evett-e belöle,ès ha igen mennyit.Mit csinàljak?Lehet baja tõle?Hasfàjàs,rosszullèt?Vigyem dokihoz?
2014. febr. 18. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel az ügyeletet hogy negnyugodj. Kétlem hogy baja lenne tőle, annyit azért biztosan nem evett.
2014. febr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi, max hasmenés. A lányom sudocremet evett, azóta is él és virul. :)
2014. febr. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egészségére. Max kicsit fosni fog(jobban csúszik), de más baja nem lesz.

Szerintem mindegyik gyerek megkóstolja egyszer a popsikrémet.

(anno 2évesen azt ettem jóízüen, meg egy fél tubus orrkrémet:))

2014. febr. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!Nem èszleltem semmi bajàt,szerencsère!Màr csak azt nem tudom,hogy mikor is kerülhetett bele a kisàgyba? :) Ezèrt volt el olyan csendben egymaga alvàs elött! :)
2014. febr. 19. 14:02
 5/5 anonim ***** válasza:
2 percnél tovább tartó csönd mindig gyanús! :D
2014. febr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!