Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 3 és fél hónapos babát át...

Egy 3 és fél hónapos babát át kellene szoktatni a 4 óránkénti evésre, vagy nem baj ha még mindig 3 óránként eszik?

Figyelt kérdés
Tápszeres, és 3 óránként eszik. Nem sok ez már neki? Nem kéne, hogy ritkábban egyen? Még mindig felkel éjszaka enni, irigylem azokat, akiknek az első pillanattól fogva átalussza az éjszakát.
2009. dec. 10. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Még bőven egyen csak 3 óránként, pici még. Éjjel persze ne keltsed, amikor magától kel. Napközben pláne 3 óránként etesd, akkor előbb elmarad az éjszakai kelés, nappal szépen megvan a kajaadag...
2009. dec. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem baj. Majd magától átáll. Legalábbis nálunk mindig így volt. Most a napokban a kislányom már csak 4x akar enni pedig még csak 10 hós. Nem tudok vele mit csinálni, őt már nem lehet erőltetni, kiköpi meg kilöki a kezemből a kanalat, sír. Szóval ez van...akkor csak 4x eszünk.

Ti nyugodtan ehettek 3 óránként, mi is így ettünk még 3 hósan és ha jó emlékszem éjjel is csak 1 evés maradt ki a többi ébredős volt. :p Türelem, nekünk már van néhány átaludt éjjelünk is. :p

2009. dec. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

mi is 3,5 hónaposak vagyunk csak anyatejesek. VAn hogy 5ször kér enni (sir ha többször akarok neki cicit adni) van hogy a 6 sem elég. Szerintem tudja ő mit akar:) Szerintem is át fog magától állni.

2009. dec. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, az én fiam 1éves és még mindig 3óránként eszik! Este 11-től alszik reggel 7-ig. (jó esetben) Úgyhogy még ráértek a 4óránkénti kajával...
2009. dec. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6,5 hónapos a kislányom, még mindig 3 óránként eszik napközben, éjszaka meg 9-5 alszik, aztán egy kis szopi, aztán tovább alszik 9-ig. Ne siettesd, átszoktatni nem lehet, ha éhes, ennie kell.
2009. dec. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fiam 4 hónapos és általában 3 óránként eszik, de van hogy csak 2 óra telik el két evés között, annyira éhes. Éjszaka mindig 2x kel enni. Tápszeres. Én is szeretném, ha ritkábban és többet enne, de nem tudom erőltetni, ő tudja mikor éhes.
2009. dec. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!