Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nyög/ nyöszörög hangosan...

Miért nyög/ nyöszörög hangosan az 5hetes kisbabám?

Figyelt kérdés

Többször arra kelek hajnalba hogy a pici nyög, de nem ám halkan.

Hangosan de közben alszik.Eleinte cukinak találtam de mostmár kezdek megijedni.

Volt valakinek hasonló "szokása" a gyermekének?

Mitől van? Olyan mintha erőlködne.

Köszönöm a választ!


2014. febr. 21. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én fiam is csinálja, szintén 5 hetes. Én általában hallok egy pukit a nagy nyögdécselés végén.

Szerintem ne aggódj, ha nem kel fel rá, biztos nincs baja. Az én babám még a fejét szokta forgatni (hason alszik) mégsem kel fel, csak ha éhes :)

2014. febr. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nálunk is csinált ilyet a pici, mikor hasfájásos időszaka volt, aztán ha kijött egy-két puki akkor megkönnyebbült. Esetleg kipróbálhatsz gázképződés ellen termékeket.
2014. febr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Manu19 válasza:
Szia az én 5 hetes lányom is minden hajnalban ezt csinálja és olyankor a pelus is meg telik szerintem az erölködéstöl lehet :)
2014. márc. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!