Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A HIPP termékek milyen minőség...

A HIPP termékek milyen minőségűek? Tápszertől a törlőkendőig minden érdekel.

Figyelt kérdés
Láttam, hogy kapható tápszer, bébiétel, törlőkendő, fürdető, sampon meg sok minden. Kaptam egy 10000 Ft-os Müller ajándék kártyát, és ilxen Hipp dolgokat vennék rajta. 8 hónapos a kislányom.

2014. febr. 21. 11:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Jók. Jó erős közepes minőségüek a Hipp termékek.
2014. febr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én a tápszert, a tejitalt és a bébiételeket ismerem. Nagyon jó minőségűek, a bébiételük szerintem a legjobb az összes bébiétel közül (sajnos a legdrágább is).
2014. febr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Közepes? Azt hittem jobb.
2014. febr. 21. 12:17
 4/15 anonim ***** válasza:

Én drágállom kissé,és nem jobb a többinél.

Péppel és joghurttal sincsen gondom,és a bébiétellel se.Többit nem használtam még,tápszert se,törlőt,fürdetőt,sampont,teát és italt se.

2014. febr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én csak a kajákat ismerem, azok nagyon jók. Pépet pl. már csak olyat veszek, mert ezekben nincs hozzáadott cukor. A Müllerben pedig a pép nagyon jó áron van. Az 500 g-os csak 1190.- , ugyanez a fajta 250 g-os kiszerelésben az Auchanban 990.- :( Nem mindegy.
2014. febr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Miért pont Hipp termékeket vennél, bármire levásárolhatnád nem?

Csak azért, mert tejpépből vettem már ott müller sajátmárkást, már nem emlékszem a nevére, de szerette a fiam, több ízben van, vettem kis műanyag kanalakat, itatót, pelenkát, popsitörlőt is.

Bébiételek nagyon jók!!! Vettem több márkát is ott már, köztük Hippet is.


Tápszert én a doktornővel írattam mindig, sosem vettem ilyen helyen.

2014. febr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Müllernek nagyon jók a saját márkás bébiételei, -italai. Én szeretem a Hippet is, a popsitörlője szerintem nagyon jó, fürdetőt, popsikrémet, arckrémet is használtunk, sose pirosodtak ki egyiktől se, nekünk bevált.
2014. febr. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Gyümölcspépet vettem már Hippeset, az elég jó, meg kekszeket, de van olyan jó a DM-es teljes kiőrlésű keksz is.


Törlőkendőt nem venném meg, tele van minden túróval, van egy lista a neten, középen kullog rajta a hipp törlőkendő, a legkevesebb nem természetes cucc a liberoban van.


A fürdetőket sem vettem meg, kőolajszármazék van benne.

2014. febr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hippből csak a bébiételt ismerem, azok nagyon jók, én csak Hippet meg Babylove-ot vettem a gyerekeknek.
2014. febr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Azon kívűl, hogy marha drágák, nem tudnak többet, mint más márkák. Tudtad, hogy a Hipp és a Kecskeméti bébiételek ugyanazon a szent helyen készülnek?:-)))
2014. febr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!