Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája sem tűri a takarót?

Más babája sem tűri a takarót?

Figyelt kérdés

Már mindent kipróbáltam,de ahogy megérzi hogy betakarom,akkor egyből felkel,és lelöki,lerugdossa magáról.

Nem tűri.De így meg attól félek megfázik,mert hajnalra már olyan kis hideg a keze,meg arca.Akkor be szoktam takarni,de alig pár perc és ébred,és rugdos,és nem akarja magán.

El fog ez múlni?

13 hónapos


2014. febr. 21. 21:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!Az én lányom is 16 hós és nem igazán szeret takarózni.Nálunk a szobában alváskor este 22 fok van, nem lehet takarni, reggelre lemegy 20-19 fokra, na hajnalban már takargatom(hagyja is), mivel mellettünk alszik közvetlen megoldható a dolog.Egyébként ő rövid ujjú bodyban, hosszú ujjú közepesen vastag pulcsiban és harisnyában alszik.

Szerintem nagyon sok a 25-26 fok(ráadásul még be is öltözteted, csoda hogy tud aludni), nálunk van hogy 23 van, s már izzad a haja.Alváshoz a szakértők is 18-20 fokot írnak.

2014. febr. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kapja ő is a cebiont napi 20 cseppet,plusz eszik mandarint,banánt imádja őket.

Pont azért van ennyi fok,mert félünk hogy éjjel megfázik,mert nem engedi magát betakarni.

De akkor lehet vastagabban öltöztetem,és lentebb vesszük a fűtést.

2014. febr. 22. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!