Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Ha a 4 honapos...

Mit tegyek? Ha a 4 honapos babam az ejszakai etetesek kozott nagyon nehezen alszik vissza. Sokszor 2 orat is fenn van etetesek kozott. Cumit nem akarja probaltam neki teat adni nem kell neki.

Figyelt kérdés
Biztos nem ehes mert elalszik csak ahogy le akarom rakni a kisagyaba felebred.Szuletesetol kulon szobaba alszik soha nem aludt velunk se egy szobaban se egy agyon.

#Ejszakai altatas
2014. febr. 23. 08:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Pont 1 hónappal ezelőtt a babám ezzel "próbálkozott". Felkelt az addig jó alvó kislányom éjszaka vagy 3x. Párom mindta, hogy etessük. Szerencsére nem hallgattam rá, így 3-4 napon belül rájött, hogy felesleges fürdés után kelni:-)

Szerintem légy türelemmel, ne vedd ki az ágyából ne adj neki semmit.

Lehet kegyetlenül hangzik, de célravezető!

Pár álmatlan éjszaka, de a hatás várható:-)!

2014. febr. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 lcs ***** válasza:
vagy fáj a pocakja, ahogy nő, többet eszik, kicsit "nehezebb" a pocakja. büfizik rendesen evés után éjjel is?
2014. febr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A babák kb. 20 perc elalvas után érik el azt az alvási fázist, h már nem ébrednek fel, ha leteszik öket. Az én kislányom is ilyet csinál néha, olyankor felveszem, beállok vele egy sarokba vagy fal mellé (tudom, hülyén hangzik), h ne érje semmi inger, ne lásson semmit, ami érdekelheti. Elunja magát és elalszik, néha ringatom kicsit, de ennyi. Sok sikert.
2014. febr. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ó az én babám 5 hónapos és ő meg pont a babakocsiban tud csak aludni, tegnap el akartam kezdeni hogy nem teszem többet be a kocsiba , de fél óra ordítás után feladtam nem bírtam tovább hallgatni, a párom meg főleg.

Úgyhogy hiába tettem vissza újból és újból a kiságyba hasról hanyadt, hanyadtról hasra pár másodperc és órdított, még ölben sem volt hajlandó aludni mintha idegenek lennénk.

Aztán mérgemben betettem a babakocsiba 2 percig lassan tologattam cumi a szájában és bealudt, kaptam az alkalmon és levágtam a körmeit aztán szépen csendben betettem a gyerek ágyba , nem ébredt fel már, csak enni 3 óra múlva aztán utánahajnali 3 ig bírta a kiságyban este 9- től azután megint a babakocsiba de már nem vettem ki belőle mert hajnal fele már kialussza magát és könnyen ébred.

De szerintem jót tett vele ez a tegnapi órdítás mert nem kell órákig tologatnom hanem tényleg csak 5-10 perc max, azelőtt meg semmi nem volt neki már elég nem volt megelégedve a tologatással sem már olyan erővel kellett tologatnom hogy megérezze hogy hoóyag nőtt a kezemre.

Nem tudom mikor lesz már vége ennek a szokásnának amire én szoktattam rá.

2014. febr. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 lcs ***** válasza:
ja, cumit nekem is 2 hónapos kora után fogadta el a fiam, és nem egyből, hanem próbálgattam, hogy betettem a szájába, és nem engedetem kiköpni neki, kicsit bent tartottam a szájában, aztán egyszer csak hoppá, ezerrel nyomatta, azóta is :))
2014. febr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenki valaszat.
2014. márc. 2. 05:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!