Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez a fajta hintás bébikomp...

Ez a fajta hintás bébikomp sem túl jó a babáknak? Már maga az ülőke a baj, vagy ha közlekedik vele?

Figyelt kérdés

[link]


Ha csak hintára játékra van használva az sem túl jó?


2014. febr. 23. 19:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Az ülőke a fő baj, meg persze a közlekedés is.

Ne adj ilyenért pénzt.

2014. febr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ebben ül vagy áll??
2014. febr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

már megkaptuk...


ilyen az ülő rész:


[link]

2014. febr. 23. 19:40
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

szerintem jumperooval jobban jártatok volna.

de hát már mindegy. hintázás nem baj szerintem, csak ne közlekedjen vele a baba.

2014. febr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%

Borzalmas az ülő része, pont emiatt nem szabad beletenni a babát.

Én ha fizetnének se tenném bele a gyerekem, hiszen szeretem, jót akarok neki.

2014. febr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
2014. febr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

úgy tudom a bébikomp azért rossz,mert nem akármikor ül le benne, hanem mindig áll, a lába terhelődik stb.

Ha pl jár már pár lépést, akkor azután a pár lépés után lehuppan. Tehát a bébikomp erölteti a lábát. Lehet rosszul tudom az okot amiért nem jó, de az tény nem jó és kész.

Adjátok el, mondjátok, hogy a gyerek nem szeretett benne lenni. Így nem kell magyarázkodnotok miért nem használjátok, aztán vegyetek belőle valami értelmesebbet.

Mondjuk ha már erős a lába, vagyis stabilan jár már biztos lehet használni, de akkor már lehet nem akar majd benne lenni.

2014. febr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

7-es hozzászóló vagyok, elolvastam a 6-os által belinkeltet, engem meggyőzött, nem tenném bele a gyereket.

Sajnos melléfogtak akiktől kaptátok....

Amúgy csodálom, hogy még árulnak ilyet, pedig már annyi mindent bevizsgálnak és köztudott, hogy nem jó.

2014. febr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Viktoria1978 ***** válasza:
Sziasztok! Nekem bebikompom van. 10 honapos lehetett a kisfiam, amikor kapta. Nem kell mondanom, hogy nem sokat hasznalta. A hozzatartozo jatek, akarhanyszor a kompra rakom, elszall, a kisfiam elhajitja:) Amiota itt van ez a jargany, kb. 2 orat, ha eltöltött benne, lehet, sokat irtam. Most volt 1 eves a kicsim, kb 2 hete volt a kompban, bele szerett volna menni, en meg gondoltam gyors felporszivozok. 2 masodpercig nem neztem oda es a kisfiam mar a nyulketrecem tetejen volt. Mindent eler vele, amit normal esetben, földön maszva es butorra felkapaszkodva nem erne el. Veszelyes dolog, de, ha figyelsz a kicsire es nem sok idöt tölt benne, akkor en nem hiszem kart okozna. Az en gyermekem többet tölt el a földön, a kompot csak "szerelgeti":)
2014. febr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:))
2014. febr. 24. 07:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!