Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdtetek autósülést...

Mikor kezdtetek autósülést használni hordozó helyett és milyen márkájút? Hogy tetszett a babátoknak elsőre?

Figyelt kérdés
Lányom 7 hónapos, stabilan ül, a hordózót kinöttük , szeretnék neki autósülést de tanácstalan vagyok.
2009. dec. 11. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én babám 7,5 hónaposan ült fel magától, akkor már nagyon utálta a hordozót, háttal volt nekem a hátsó ülésen, kilógott a lába is, szóval nagyon kényelmetlen volt neki. Végül 8,5 hónapos volt, mire vettünk neki egy gyerekülést (9-18kg), azóta újra szeret autózni, nem bőg. Kényelmesen ül benne, engem is lát (mindig én vezetek amúgy), és a lába is elfér. Az anyósülésre varrtunk egy játszóizét (?), lógnak róla mindenféle plüssök, egyebek, így nem is unatkozik.

Mi ilyet vettünk:

[link]

2009. dec. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A fiam hat hónapos korától ült, ráadásul nagy baba, úgyhogy hét hónaposan megvettük az ülést.

[link]

Ezt. Szereti, kilát belőle, és végre elfér megint. :)

2009. dec. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi 8 hósan, 8 kg-san ültettük át. Nagyon ideje volt,mert már csak nyűglődött az autóban, valószínű nem tetszett, hogy nem lát ki, meg szűk is volt neki lábnál.

Azután megszünt minden gond, simán lehet vele autózni, elnézeget benne. Nyugodtan veheted a 9kg-tól valót, jobb lesz neki.

2009. dec. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!