Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugrálóvár 1 évesnek? Jó ötlet?

Ugrálóvár 1 évesnek? Jó ötlet?

Figyelt kérdés
2014. febr. 24. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
1 évesnek? Semmiképp, kicsi még.
2014. febr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

akkor mi??? Valami nagyon szupit szeretnék, nem baj, ha csak kicsit később tudja használni.


Bébitaxi, tricikli, hipp-hopp zebra, jumperoo és társai már meg vannak...

2014. febr. 24. 15:59
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

bebitaxi ertelmetlen, mitol fog megtanulni jarni?

tricikli detto, 2-3 eves kora elott ugysem tudja hajtani a pedalokat

a tobbit igy helybol nem ismerem, de nem lehet, hogy a gyereknek inkabb szereto csalad kene, mint ilyen 'mostmegmutatomaszomszednakmegarokonoknakkialegjobb' ajandekozas? egy papirdobozzal meg harom zsirkretaval tovabb eljatszik, mint ezekkel a hulyesegekkel...

2014. febr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Ha csak később tudja használni mi értelme? Hiperszupernek megint semmi, igaza van a 2.válaszolónak. Vegyél neki inkább golyópályát, vagy valami korának megfelelő játékot. Ne nagyzolni akarj hanem a gyereknek jót tenni.
2014. febr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem szülinapra, de mi trambulint vettünk (a szülési pénzből) és nem bántam meg, azóta is imádják! Igaz, volt aki használja, mert a nagy már 5 éves volt akkor, de a pici most 21 hónapos, és ő is imádja. Illetve nem most, mert nyilván ilyen időben nincs ottkint felállítva, de nyáron ki se lehetett belőle szedni, vissza lehet számolni mennyi idős volt akkor. Kb. 11 hónapos volt tavasszal, mikor fel lett állítva megint, és imád benne lenni a tesójával. Akkor még csak mászott benne, de nyáron már próbálgatott ugrálni, őszre sikerült is neki.

Nem nagyzolás, nem vagyunk gazdagok, és elvan benne a gyerek, ott vagyok mellettük, de akár kettesben is jót szórakoznak.

2014. febr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló köszönöm, utána fogok nézni! és nagyon jó ötletnek tartom, láttam már egy ismerősömnél az ő kislánya is imádja!
2014. febr. 24. 16:25
 7/11 A kérdező kommentje:

A többi szánalmas válaszolónak is köszönöm a felettébb segítőkész választ!

Amiket felsoroltam mind ajándékba kapta, és nyilvánvaló, hogy egy 1 évesnek nem valami hatalmas százezres ugrálóvárra gondoltam, ha utánanéztek mielőtt hasonló értelmes válaszokat adtok, lehet kapni egészen kicsi 1 méter X 1 méteres "ugrálóvárakat" 10 ezer forint körül van az áruk, ilyenekre gondoltam!

Szerintem ez messssze van a luxustól, de ha neked ez is az, akkor tényleg csak sajnálni tudlak!

2014. febr. 24. 16:31
 8/11 A kérdező kommentje:

pl valami hasonló:

[link]

2014. febr. 24. 16:35
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdező! hamarabb is linkelhetted volna, hogy mire gondolsz....


ha van hova felállítani, akkor vegyétek meg. de van olyan trambulin is, ami körbe van kerítve hálóval, kb 35000Ft-ért, igaz, az nagyobb, viszont több év múlva is tudja használni.

2014. febr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az enyém másfél évesen kapott ilyet, és még annyira nem élvezte! Két hét után el is tettük! Most majd ismét elő akarom venni, hátha! Két éves múlt!
2014. febr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!