Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Borostyán láncról, van valakin...

Borostyán láncról, van valakinek pozitív tapasztalata?

Figyelt kérdés
Én nem vettem volna, de kaptunk egyet, 7 hós a kislányom nem tudom használjuk -e!
2014. febr. 24. 17:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne.
2014. febr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne. Ez csak bemesélés, nem használ semmit. Németországban tilos a forgalmazása is, mert néhány baba már megfojtotta magát vele.
2014. febr. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Elso fiamnal hasznaltuk. Aztan felvilagositottak hogy ezek nem igaziak ergo hatasuk sincs.
2014. febr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 lcs ***** válasza:
én nem mernék ilyen pici babára semmilyen láncot tenni,még akkor se ha szanaszét dícsérnék.:/ lehet h én vagyok parás, bocsi:)
2014. febr. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Baranka ***** válasza:
Nekünk van pozitív tapasztalatunk! Sokkal könnyeben viseli a fogzást a kicsi mióta meg van. Kb másfél hét után vettük észre, hogy használ. Igaz néha nyügibb a fogzástól, de nagyon sokat segít nekünk. Inkább ezt hagyom rajta, mint, hogy fájdalomcsillapítóval kelljen tömnöm folyamatosan.
2014. febr. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
sogórnőm babája 3-4 hónapig nem aludt éjszaka. Nem tudták mitől, fogzás, akármi lehetett. Rátették ezt a nyakláncot, és azóta alszik. :) és közben bújtak ki fogak is, tehát nem viselte meg akkor már ennyire.
2014. febr. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ja és a nyaklánc után már másnap aludt. aztán megint, aztán viccelődött az apuka, hogy ha ez így használ (mert ő nem hitt benne), akkor inkább teleteszi a gyereket ilyen lánccal

:)

2014. febr. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2014. febr. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

És még ez, ezt a férjem küldte, ő orvos, náluk ki van téve:

[link]



A gyerek nem ettől alszik éjjel, hanem attól, hogy átlagosan ekkor kezdik el átaludni az éjjeleket.



A lánc veszélyes, ne használd. Akkora bazinagy szegénységi bizonyítvány a viselője szellemi képességeiről, hogy csak na.

2014. febr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt, egyetlen egy fogzás sem viselte meg a kisfiamat. Nem volt nyűgös, nem volt sírós, aludt éjszaka rendesen.

...egyébként a Németországban élő húgom vette nekünk ottani gyógyszertárban a kinti TB-je terhére.

2014. febr. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!