Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik lenne jobb ajándék?

Melyik lenne jobb ajándék?

Figyelt kérdés

Kislányom 1 éves lesz nem tudom eldönteni melyik játék lenne jobb.

Ez a hinta:

[link]

vagy játék:

[link]


2010. jan. 28. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:

szia


a fiam 1 éves ezt a fajta hintát kb. 8hónapos korig tudod majd használni, mi addig sem mert nem igazán lehetett lökni egy sima ajtófélfára akasztható hinta jobb az én fiam azt imádja.

A zsiráf szerintem jó nekünk van és nagyon szeret vele játszani a fiam, igaz nem csak a golyókat pakolja a szájába hanem mindent :) de nem akad el ki lehet szedni belőle.

Én a zsíráfra szavazok plusz ha a hintára tudsz annyit szánni akkor a zsiráf és egy sima mezei müanyag hinta ami kb. 1500 ft

2010. jan. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bea24 ***** válasza:
Szerintem a hinta. :) De Te tudod.
2010. jan. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem egyértelmúen a második.Fejleszti a kiskezét.De egy éves gyerek nem fog hosszútávon ülni a hintába.szerintem is az udvarra való 1000ft-os hinta többetér.

Tehát a zsiráf a nyerő!!!!

2010. jan. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt a hintát nagyon gyosan meg fogja unni, az tuti!

A mezei ajtófélfára akaszhatós az a király!

Mi nem ruháztunk be nagyértékű ajándékokra egyik gyerkőcnél sem az 1. szülinapra. Minek? Annyi játék van, és olyan hamar megunják. 1 évesen még nem tudja értékelni.

De te tudod!

Boldog szülinapot neki!

2010. jan. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom 11 hós és már én is vadászom neki az ajándékot, én sima hintát néztem ki, mert ez amit belinkeltél sztem már nem való nekik. Mi most voltunk a dokinál, ott volt sima hinta és nagyon élvezte. Én amúgy lábbal hajtható kismotort néztem, ami járássegítő is egybe.
2010. jan. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A második, az elsőhöz már nagy. Ha hinta, akkor inkább vegyél egy falra akasztható hintát kb. 2000-ért. Azt minden gyerek élvezi.
2010. jan. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!!!! Akkor a zsiráf lesz! Puszi mindenkinek!!

Kívánok Boldog 1 éves Szülinapot minden babának. Azt hiszem nekünk anyáknak ez a nap sokkal többet jelent. Én újra élem majd március 24-ét reggel 9 órától. :-D

2010. jan. 29. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!