Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossmann Babydream fürdető és...

Rossmann Babydream fürdető és sampont használ valaki? Újszülött kortól lehet már használni? Ha nem ajánljátok akkor mit érdemes használni? Olyat szeretnék amiben nincsenek káros anyagok, de megfizethető áron van.

Figyelt kérdés
2014. febr. 25. 18:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kedves 8as!

Én nem a sima gyógyszertárit ajánlottam a kérdezőnek, hanem a babe-t!

Félre olvastad.

Csak elmondtam mit mondott a doki, a dokik pedig mindig zsigerből a gyógyis termékeket ajánlják.

2014. febr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Jajj, pont azért írtam, hogy jól döntöttél, amikor a Babet választottad!!! :) Nem olvastam félre, tökéletesen értettem, mit írtál!

Csak arra írtam, hogy számomra még mindig érthetetlen, hogy miért preferálják annyira a gyógyszertárit, amikor az összetétele...hogy is mondjam...aggályos :D

Persze értem én, ha nincsenek ilyen összetevőkkel teletömött cikkek, akkor nem virágzik az ekcéma ipar és hasonlók :)

2014. febr. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!