Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél év körüli babádat hogyan...

Fél év körüli babádat hogyan öltözteted fel sétához?

Figyelt kérdés

Ha kimentek, mit adsz a babára? Még a téli overált, vagy csak kiskabátot és alulra 2 nadrágot? Pl 10fok körüli napos időben, mint ma. És ezen felül még betakarod?


Köszönöm.


2014. febr. 26. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
body + felül: vékony pamut felső, pulcsi, alul: nadrág, meleg zokni harisnya nélkül + nem túl vastag sapi (kapucnis az overál) és erre ráhúzom az overalt, ami középmeleg, bélelt, de nem bundás. kevésbé takarom, én inkább a ruhákkal szeretek melegíteni, mert a takaró a felsőtestet nem védi. takaróból egy lightos réteget kap, ha melege van, akkor kicserélem még vékonyabbra (mindig 2 van nálunk)
2014. febr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi is hasonlóan öltözünk, mint az előző hozzászóló azzal az eltéréssel, hogy én ráadok egy vékony harisnyát a babára.
2014. febr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Body + rugdalózó + overál (nem túl bundázott), sapka, kesztyű, így teszem bele textilmózesbe, és még megy a lábzsák a babakocsira, de sokszor azt már le kell vennem és a mózest is sokszor már szét kell nyitnom. Takarót nem teszek rá. Azért nem kabát, nadrág variációt használok, mert ez egyszerűbb, fél pillanat alatt ki tudom venni az overálból és vissza is tudom tenni. Nadrágot ráadni viszont kész kínszenvedés. :-(
2014. febr. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8 hós. Hosszú u body + pamutrugi (talpas)+ zokni. na meg polároverál és egy polársapi. Kis takarót vittem, de végül nem kellett, majdhogynem be is izzadt mire hazaértünk.
2014. febr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
rövidujjú body, hosszúujjú póló, harisnya, termo naci és kiskabát, babakocsiban egy polár takaró egyszer összehajtva és egy közepesen vastag sapi kesztyű
2014. febr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!