Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés utáni első menstruáció...

Szülés utáni első menstruáció annyira fáj, hogy nem tudomm ellátni a babámat?

Figyelt kérdés
2 hónapos a babám, és ma jött meg, de ennyire még soha nem fájt, nem bírok, semmit csinÁLNI. Másnál hogy volt ez? Mit tudtok tanácsolni fájdalomcsillapításra?
2014. febr. 27. 06:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Éna 3.-al voltam így másnap és harmadnap is is iszonyatosan fájt, azt hittem szülök mégegyet.
2014. febr. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanolyan volt mint szülés előtt, talán kicsit többet véreztem, de nem fájt. Vegyél be No-Spa-t, a kórházban is azt adták szülés után a gátseb fájdalomra, biztos lehet mellette szoptatni is.
2014. febr. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a kórházban még a Panadolt mondták, hogy lehet szoptatás mellett is szedni.
2014. febr. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tápszeres a babám, úgyhogy bármilyen gyógyszert bevehetek, csak sajnos nem nagyon hasznél semmi. A No-spa, az semmit nem ér, már kettesével vettem be óránként.
2014. febr. 27. 08:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Algofelx fortét vegyél be 1 dbot és egy fél szemet, szóval másfél szemet. Nekem csak az segít, én nem görcsölök hanem annyira fáj hogy az ágyból kikelni se bírok. Reggel délbe este szedem az első két nap ha nem fáj akkor is, hogy megelőzzem a fájdalmat.
2014. febr. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na nekem sem èrtek semmit a reklàmozott gyògyszerek. A magàn dokim irt ki egyet. Bivaly eros az biztos. Nekem nagyon bevalt de venykoteles. Akkor is csak ajanlani tudom. APRANAX 550mg irass fol egy dobozzal, hidd el megeri. Minden bajod megszunik.
2014. febr. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok. Alig bírom ellátni a picime, annyira fáj. Nekem az orvosom a 2db nospa+1 algopyrint mondott, napi 3x. Ez használt.Én is még szoptatom a picurom, ezeket be lehet venni. Jobbulást kedves kérdező. :)
2014. febr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Voltaren dolo 25mg-os nagyon jó rá nekem elvitte, pedig iszonyatosan fájt.

Első vagyok

2014. febr. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!