Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt olyan, akinek szoptatás...

Volt olyan, akinek szoptatás alatt első menstruáció alkalmával beteg lett a babája? Lehet az anyatejtől?

Figyelt kérdés
Tegnap este jött meg először-9 hónapos a babám-és tegnap délben lázas lett a babám+ megy a hasa.a láz elmúlt,de ahányszor megszoptatom,még szoptatás alatt megy a hasa,a főzelék nem jön ki kajcsi közben
2013. aug. 13. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
1 hónapos volt a fiam,amikor először jött meg,napközben szopizott éjszaka tápi. Szülés után 4 nappal 39 fokos lázam lett így napi 1x szopizott csak ez tartott 1 hónapig. Ahogy megjött beteg lett. A 2. 3. hónapban szintén lázas lett és náthás,a 4.hónapban abba hagytam a szoptatást :( Utána már én se voltam beteg... Érdekes volt számomra,hogy a 2 hét lázas időszakom alatt semmi baja,ahogy megjött ő is beteg lett velem együtt,utána még 2 hétig 38 fokos lázam volt és akkor se volt semmi baja
2013. aug. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez véletlen egybeesés.

Van most egy hasmenős vírus.

9 hónapig nem lett beteg? Ügyesek vagytok :)


Az normális, hogy akkor kakil, amikor szopik, mert meghajtja egyből, a tej nagyon híg, a főzelékek nem annyira.


Szoptasd bátran! Az is jó jel, hogy nem utasította el, van olyan baba, aki nem szereti a tej ízét ilyenkor, és a mennyiség is lecsökkenhet átmenetileg pár napra.


Egy babám van, aki 2-3 nappal azelőtt, hogy nekem megjönne, felfújódik, és szélgörcsei lesznek, hogy mitől azt nem tudom, de már vagy 8x megismétlődött.

Babánál jön a haspuffadás, akkor tudom, hogy meg fog jönni...

2013. aug. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyébként az lehet, hogy lecsökken az immunanyag tartalma a tejnek ilyenkor, de akkor is csak indirekt módon okozhat nagyobb fogékonyságot betegségre szerintem.

első

2013. aug. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bocs, második voltam, nem első :)
2013. aug. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!