Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor váltottatok a 9-18...

Mikor váltottatok a 9-18 kg-os autósülésre?

Figyelt kérdés
Mekkora volt a babátok? és ezt hogy kell bekötni?
2014. febr. 27. 09:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Most 9 és fél hónapos a kislányom és 8500 gramm.
2014. febr. 27. 09:07
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk 0-18-ig van, és kb. 5 hós kora óta használjuk. 3 fokozatban dönthető, és kényelmesebb neki mint a hordozó.
2014. febr. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 lcs ***** válasza:
mi is hajszál pont ahogy az 1-es írja :) nekem már tud ülni stabilan 8 hós kora óta, ezért gondoltuk úgy, hogy már jó a 9-18as ülés, persze olyan vettünk, ami dönthető és a fejtámla is megfelelően állítható :) imádja, mert kilát belőle és tud nézelődni :)
2014. febr. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 lcs ***** válasza:
de a lányomból kiindulva, anno neki is 9-18kg-at vettünk, most 4 éves 16,5kg, de már kb 2 éves korában nem fért el benne kényelmesen, úh sajnos a 15-36kg a végleges ülés szerintem, szóval még kell majd egy váltás később :)
2014. febr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én akkor váltottam, amikor átlépte a 9kg-t és tudott stabilan ülni. Akkor már a hordozó elég szűk volt neki, és nem szerette, hogy nem lát ki.

Ezt most imádja, mert nézelődik, ha pedig elalszik, lejjebb lehet dönteni.

A miénk isofixes, fixen be van szerelve a kocsiba, és már csak őt kell beszíjjazni az ülésbe, miután beleteszem.

2014. febr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gyönyörűséges ***** válasza:
Meg nem volt 9 kg, csak majdnem, erre emlekszek, o szerette a hordozot. Stabilan ult amikor megkapta az ulest es 9-10 honapos volt.
2014. febr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ezen gondolkoztam, 8 hónapos, 8 és fél kiló, de még nem ül stabilan. Ő nincs kibékülve a hordozóval. Elkezdtem nézelődni, de megvárnám azért a stabil ülést.
2014. febr. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!