Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy 2-3 napra kórházba...

Lehet, hogy 2-3 napra kórházba kell mennem epeműtét miatt! 3 hónapos babám, kizárólagosan szopizik! Hogyan oldjam meg, fejéssel kb.10-20 ml lesz?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád?Ha kifejed a tejet,akkor csak 10-20ml jön ki?Akkor mindenképpen tápszert kellene kapnia erre az időre.2-3 nap nem a világ,a babának ennie kell,ezalatt nem fog leszokni a ciciről.
2009. dec. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fejjél amennyit tudsz de valószínű, hogy tápszert fog kapni. Én úgy tudtam nagy mennyiséget fejni, hogy szoptatás közben a másik mellemből fejtem, mert akkor kijött az a mennyiség amit ő szopott.

A kórház után meg ne aggódj, én is a nagyobbal voltam 4 napig kórházban mikor kijöttem nem tudtam szoptatni, mert se tej nem jött se a tejleadó reflex. De sűrűn mellre raktam ahányszor csak hagyta és másnapra beindult újra. Azóta is zoptatok.

2009. dec. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Epeműtétnél altatnak, úgy tudom hogy a szervezetedben olyankor levő anyagokból,gyógyszerekből nem kaphat a pici, így nem ihatja a lefejt tejet. Kérdezd meg az orvosod aki csinálja a műtétet, vagy a gyerekorvost. A kórházban utána kérdezhetsz annak is hogy esetleg a párod beviheti-e hozzád szoptatni. Szerintem tápszer lenne a legjobb, akkor nem kell a babát cipelgetni vagy nem kell bent lennie sokszor és sokáig. A tejtermelést fejéssel fenn tudod tartani abban az időben, de kb 3óránként kell fejned, ahogy a babád eszik.
2009. dec. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sokszor vigyék be hozzád,szoptasd meg, de persze csak ha tudod.Egy epeműtét után biztos nem lesz kellemes.A szopizó babák nem szeretik a cumis üveget álltalában.Ha így van próbáljátok pohárból itatni.Akire bízod, készüljön fel rendesen, és ha ilyen csekély a lefejt mennyiség, akkor most gyürkőzz neki, és apránként, szinte óránkét fejj, hogy le tudd fagyasztani.Ki tartás!
2009. dec. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. dec. 12. 10:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy bevihetik a kicsit, a legtöbb kórházban elrendelt látogatási tilalom miatt.

Készülj előre és fejj, amennyit csak tudsz! És ne aggódj, mert az nem használ tejed mennyiségének!

2009. dec. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!