Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felkeltenétek enni vagy már...

Felkeltenétek enni vagy már hagynátok aludni ha most kellene ennie babátoknak?

Figyelt kérdés
Fürdés után egy órával már el szokott aludni,de ma valahogy kínlódás volt az elalvás. fél 11kor kellene ennie, de csak most aludt el. Ugye ti is hagynátok aludni? Éjszaka úgyis ébred,mert szokott.
2014. febr. 28. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha éhes lesz, majd felkel
2014. febr. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a baba? Én nem ébreszteném, ha már "nagyobbacska" (a két hónapos kislányomat nem ébresztem, fél kilenc körül eszik utoljára, és ébred, amikor ébred).
2014. febr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
3,5 hónapos
2014. febr. 28. 22:21
 4/7 anonim ***** válasza:
hagyd aludni ha éhes lesz úgy is jelezni fog.
2014. febr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 2 hetesen sem keltettem fel enni, pedig volt, hogy nagyon bealudt, mindig behozta a kimaradt kaját, mert többször evett utána mikor ébren volt.
2014. márc. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

egy babának nem akkor kell ennie mikor anya kitalálja, hogy pont annyit üt az óra, akkor ennie kell, nem egy tápos csirke akit fel kell hízlalni.

ha éhes lesz, jelezni fogja, akkor etesd! nem gép ő, csak kisbaba! az igényeit figyeld, ne az órát

2014. márc. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
az én kislányom 3,5 hónapos. nekünk anno azt mondta a védönö, hogy ha szépen hízik, a korának megfelelö a súlya, akkor nem kell felkelteni.
2014. márc. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!