Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos kisfiamnak miért...

8 hónapos kisfiamnak miért izzad a fejecskéje miután elalszik?

Figyelt kérdés
Csak a fejecskéje izzad nemsokkal az után hogy elalszik. Még a párnácska is tiszta víz, aztán kb 1 óra után áttmegy rajta.

2014. febr. 28. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván mert melege van. (párnácska??)
2014. febr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Fejecske? Párnácska??

Nem vagy te kissé gyerekecskés??? :)))


A válasz egyszerű: melege van.

2014. febr. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha melge van mindíg kitakarózik, lerugdossa magáról a takarót.
2014. febr. 28. 23:09
 4/9 anonim ***** válasza:
A fiam kilenc éves és a mai napig elalvas után egy-két órán át vizesre izzadja a fejet.
2014. febr. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Te mikor izzadsz ha fazol? Nyilvan melege van.
2014. márc. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül a meleg okozza.

Mély alváskor csökken az ember testhőmérséklete. Azok a gyerekek/felnőttek, akiknél ez az alvási fázis hirtelen következik be, a szervezet a testhőmérsékletet is igyekszik gyorsabban csökkenteni, ezért a feltűnő izzadás. Ilyenkor az egész test izzad, de mivel csak a fejet nem takarja ruházat, ott látszik.

2014. márc. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

Nem értem miért kell bírálni valakit, aki nem megszokott módon fogalmaz.

Feltett egy kérdést mert segítséget szeretne kapni. Szerintem felesleges sértegetni.


Egyébként melege lehet. Annyit tehetsz, hogy vékonyabban öltözteted és bedugod egy hálózsákba, nálunk ez vált be.

2014. márc. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem értem miért baj valakinek, hogy kicsinyítő jelzőt használatm. Nálam ez már megszokott, észre sem veszem. Nemrég a bevásárló kocsit kezdtem ringatni az üzletben.
2014. márc. 2. 20:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor sürgősen szokj le erről, mert nem csak nevetséges vagy, de a gyerek fejlődésének is árt a gügyögés.
2014. márc. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!