Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos kisfiamnak piros a...

15 hónapos kisfiamnak piros a feneke, mivel kenhetném még?

Figyelt kérdés
Amiket próbáltam: sudocrem,bepanthen,neogranormon,gabi. Egyik sem tünteti el a pirosságot. Nem vészes egyébként,nem hiszem,hogy fáj neki,csak enyhén van kipirosodva,de már hónapok óta.
2014. febr. 3. 20:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Japán?
2014. febr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Miért,akkor mi lenne,ha az lenne? Vagy a te humorod érthetetlen,vagy az enyém sz.r,de nem vettem a lapot.
2014. febr. 3. 20:55
 3/13 anonim ***** válasza:
Mikor piros a a kislányom feneke én minden pelenkázáskor szabadon hagyom kb. 10 percre. És sudocremet+ canestent kenek rá nagyon vékonyan így nagyon hamar helyre szokott neki jönni. egy próbát megér...
2014. febr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Niveának van nagyon jó popsikréme, szerintem próbáld meg.
2014. febr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha hónapok óta van, akkor szerintem a pelussal is lehet gond. 16 hónapja született a második fiam, mondta a kórházi csecsemős nővér, majd a gyerekdoki is, hogy amíg csak anyatejes, nem kell popsikrém. Azóta is ritkán használom, pedig már mindent eszik. Néha pirosodik ki, ha nem tudom időben cserélni a kakis pelust, olyankor bepanthent vagy sudokremet vagy bepanthen pluszt kenek rá, attól függően, hogy mennyire piros. Egyszer pattogzott ki csúnyán, akkor néhány napig canestennel kentem, majd sudocremmel, kb. 1 hét alatt rendbejött. Próbáld meg, hogy gyakrabban cserélsz pelust, de ha úgy látod, hogy elvileg bírnia kéne, akkor válassz másik márkát. A popsitörlőt is lecserélheted, az is irritálhatja. Én Libero pelust és popsitörlőt Dm-eset használtam sokáig, majd olvastam, hogy a dm-es popsitörlő összetétele nem igazán jó, akkor áttértem abból is liberora.
2014. febr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nivea baba krém, ami kimondottan a kipirosodott popsira van. Én is próbáltam a bepantent, neogranormont, sudocremet, ez vált csak be.
2014. febr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bodnár-féle popsikenőcs. Gyógyszertári keverős, de egy CSODASZER!!! :) Az a baj, hogy nem minden patikába ismerik, vagyis nem mindenhol ugyan az a neve.
2014. febr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a sok tippet :) a pelust gyakran cserélem,az biztos,hogy nem gond. Arra is gondoltam,hogy amiatt lehet,hogy éjszaka nem cserélem neki és nagyon tele lesz reggelre,sokszor át is ázik szegény. Pamperst használunk,a libero nem jött be (kb.fél éves volt,amikor próbáltuk),bár a bugyipelusa egész jó. Egyébként fél9kor kap friss pelenkát,reggel 8ig alszik. Mindenesetre ki fogom próbálni a niveat is és azt a gyógyszertárit is, köszönöm :)
2014. febr. 3. 21:55
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek a canestennel. Az én kisfiamnak is piros volt, mindent kipróbáltunk mire rájöttünk, hogy ez bizony gomba :( Egy próbát megér, ártani nem ártasz vele.
2014. febr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Natúr, finomítatlan shea vaj!


Érdemes lenne tényleg pelust váltani, vagy megmutatni dokinak. Nem szokta vakarni, ha épp hozzáférne?

2014. febr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!