Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata digitális homlokos lázmérővel kapcsolatban? Milyet érdmes venni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 1. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyiket se. Vacak.
2014. márc. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak negatív tapasztalatom van vele, szerintem semmit nem érnek sajnos.
2014. márc. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kb. 3 hete kaptunk egyet, hát érdekesen mér. Kislányomnak mindig 37-37,1-et mér, nekem meg 36,8-at. Arra jó lesz, hogy éjjel ehhez viszonyítva mérjem meg, de nem venném meg, ha nem kaptunk volna. Inkább fülhőmérőt vegyél, az szerintem pontosabb.
2014. márc. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekünk van Beurer. arra jól lehet használni, hogy kb.megmondja, láza, hőemelkedése van-e. de ha ezt jelzi, akkor meg kell mérni popsiban is a pontos eredményért.

éjszaka közepén nagyon hasznos (álmában is meg tudom mérni amikor napközben lázas volt, ha nem mutat emelkedést, akkor nem ébresztem fel ezért), de ezen kívül nem sokat ér.

2014. márc. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk fülhőmérő van és sz.r! Oké azt mondta az eladó, amikor megvettem,hogy ezek nem igazán pontosak, de max. egy-két tizedre gondoltam. Konkrétan a gyerekem 39 fokos lázánál 36,5-öt mutatott!
2014. márc. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Breuer fülhőmérő van és az nagyon jó, pontos.
2014. márc. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!