Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babám miért sír...

4 hónapos babám miért sír állandóan az új babakocsiban?

Figyelt kérdés

Kb 1 hete vettünk neki új babakocsit. Eleinte elvolt benne, nézelődött aludt. Még tegnap is. De mikor jöttünk hazafelé már kézbe kellett hozni mert annyira sírt. A mai séta meg fuccsba ment, 10 perc után felkellett jönni úgy sírt.

A doki mondta hogy nő a foga. Nem tudom lehet e a kettőnek közeegymáshoz.

Amúgy az új kocsivan több helye van. Fehér a belseje a réginek rózsaszín volt.


2014. márc. 1. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szokatlan neki.

De az is lehet, hogy tényleg nő a foga és enyinkor az íny és a kis fog gyökere olyan érzékeny lehet, hogy ha hidegbe (a megszokott környezetnél hidegebbe) kimegy az ember, akkor az fájhat.

Nekem pl. a tejfogak váltásakor volt állandóan ilyen problémám, hogy a fütött lakásból kilépve éles fájdalmat éreztem a növő fogaim helyén. Ez nagyon ritka de van ilyen és lehet, hogy ezért sír.

2014. márc. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy fél a túl nagy helytől. Vagy lehet hogy az irány nem tetszik neki.

Az én lányom négy hónapon át ordított minden egyes sétálásnál, aztán meguntam és hordoztam. Majd megint beletettem a kocsiba, amikor már fejjebb emeltem a támlát, és menetiránynak fordítottam, azóta nem nagyon volt gond a kocsival.

2014. márc. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a kocsiváltás az oka, sőt...Kisfiam is kb 4 hónaposan döntött úgy, hogy nem fekszik tovább a mózesben, én is inkább hordozóba tettem, majd később használtuk csak újra a kocsit. Ilyenkor nyit a világra, és zavarja, hogy nem lát sokat. Az is zavarhatja, hogy még nem tud felülni.
2014. márc. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy van-e köze a babakocsihoz, de nekünk elég nagy kocsink volt. Sokat sírt benne. Aztán lecseréltük egy kisebb sportkocsira. Azóta elvan.
2014. márc. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az en fiam is 4 honapos volt,amikor egyik naprol a masikra nem volt hajlando fekudni a babakocsiban.Folyamatosan probalta magat ulo helyzetbe felhuzni,de tamasz nelkul meg nem tudta megtartani magat,es folyamatosan sirt.Igy felig ulo helyzetbe allitottam a hattamlat,es minden gond megoldodott:)
2014. márc. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mikor megvettük elvolt benne egy darabig. Ha kivesszük nem sír. Lehet megpróbálom én is ahogy az utolsó írta hátha nézelődik.

Köszönöm a válaszokat. Nagyon hasznosak voltak.

2014. márc. 2. 05:07
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Megoldódott végül a babád és a babakocsi viszonya?

Én most írtam ki egy kérdést, nálunk 1,5 hónapja megy a sírás a kocsiban!!! 8 hónapos a fiam és teljesen tanácstalan vagyok...

Gondoltam megkerdezlek téged, h ha megoldódott a.dolog akkor mit tettetek h jobb lett a babának?

2014. márc. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szia. Pont most olvastam a kérdésed.

Hát igazából vagy elvan vagy nincs. Az utóbbi pár napban egyszer volt hogy ki kellett venni egyszer meg h 4 órát is aludt bent. Én a melegre tippelek vagy nem tudom. Szóval vagy kézben hizom haza a 9,5 kilós babámat vagy nem :)

Köszönöm az érdeklődést.

A te kérdésedre pedig fogadd meg a védőnő tanácsát hátha segít.

Sok sikert.

2014. márc. 14. 07:36
 9/9 anonim ***** válasza:

köszi, ma nagyon jót sétáltunk, kendővel! :)

majd jövő héten megpróbálom a kocsit, addig meg hordozom :)

2014. márc. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!