Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a porszívós orrszívót, hova kell dugni a tartozékát? Elektromos orrszívót vegyek, megéri?

Figyelt kérdés
Living Lab-ot láttam!
2008. júl. 22. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:

a mienk olyan, hogy a műanyagos végét kell a porszívó gégecsövébe dugni, az üveg végét a baba orrába és bekapcsolni a porszívót. de nem nagy szívóerőre, közepesre vagy ahogy jónak látod.

Mi a Brendonban vettük, Csöpi a márkája és 1500 ft.- volt.

2008. júl. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált a porszívós. A porszívó csövébe kell csatlakoztatni. Nem szív erősen csak a hangja erős. Használtam elekrtomosat is, semmit nem ért. Mondjuk az új poszívómra nem megy rá, mert annak vastagabb a csöve, így a régin használjuk még szerencse, hogy megtartottam.
2008. júl. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nagyon NEM ajánlom!!!!

Az elektromos orrszívó használata annyira tönkreteszi a gyermek orrnyálkahártyáját,hogy aztán mindig erre lesz szüksé..ráadásul valószínüleg stresszben lesz , mert végigüvöltik..a sógornőm azt használt pont LIVING lAB-ot és azóta a 3 éves kislány állandóan szenved az orrával .

Én vettem sima kézi szívót,anyám is ezt használta nálam 600ft volt és ha nem lesz jó, akkor esetleg , de én nem szeretném az elektromost használni.

Egyébként a porszívó csövére kell rávezetni és alacsony fokozaton kezdeni a szívást..ha egyfokozatú 1400w-os a porszívód, akkor óvatosan, mert az erős egy kicsit.

2008. júl. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is a Csöpi márkájú van és nincs vele semmi problémánk. Annyit tegyél csak meg, hogy mielött használnád vegyél a patikában Sterimár orrsprayt amivel be kell fújni a picúr orrába, hogy fellazítsa a bent lévő váladékot és utána nem túl erős fokozatra állítva a porszívót le lehet könnyedén szívni. Semmi baja nem lesz a babának tőle, én magamon is kipróbáltam, tényleg csak a hangja lehet egy pici számára maximum ijesztő, illetve a mi babánknak csak az nem tetszett hogy le kellett ehhez fogni őt, hogy ne ficánkoljon.
2008. júl. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!