Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikorra javult a helyzet...

Mikorra javult a helyzet azokkal a babakkal, akik csak olben voltak el?

Figyelt kérdés

Teljesen tanacstalan vagyok, egy honapos a kisbbikem, de szo szerint csak olben van el, eddig egyszer sikerult 5 percre a hatan nezelodnie ebren, anelkul, hogy sirt volna. Egesz nap cipelni kell, amig ebren van, csak olben alszik el, alvasbol ugy ebred, hogy elobb kezd el bogni, ki se nyitja a szemet meg.

Teljesen ketsegbe vagyok esve, teljesen leamortizalt mar mindenkit ez a helyzet, szo szerint semmit nem lehet mellette csinalni. Mivel nem egyeduli gyerek (a nagyobbik is itthon van velem), ez elkeserito.

Akinek ilyen nehez termeszetu volt a babaja, mikorra javult a helyzet?

Annyira keszen vagyok, legszivesebben mar en is bognek egesz nap,


2014. márc. 2. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincsen hordozótok? Vegyél vagy kölcsönözz ki egyet és kösd magadra. Nekem is ilyen volt a kislányom. Ő nagyon hasfájós volt. Egész nap 2 percre nem lehetett letenni, mert akkor ordított és nem aludt volna semmit. Viszont ez a nagy ölbebaba természete csak akkor múlt el mikor már tudott ülni. :/ Kitartás és tényleg próbáld meg magadra tenni. Könnyebb lesz és tudsz a naggyal is foglalkozni na meg a házimunkával. ;)
2014. márc. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sokan azt mondják, hogy ilyenkor még az anya közelsége kell a babának. Szerintem meg inkább valami nem jó neki és ezért kell, hogy érezze a biztonságot a kezedben. Nálunk miután kiismertem az igényeit és minden rendben volt vele, csak akkor volt kézben ha etettem. 3hetes korától simán elvolt. Amúgy nem lehet, hogy a hasa fáj? Vagy éhes? Nincs melege? Nem fázik?
2014. márc. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ebben a korban hasfajos leginkabb ezert akar olben lenni es meg pici nagyon nem tudott meg aklimatizalodni(furcsa neki idekint) probald a hasfajast kezelni. Es az egyetlen megoldas hogy mindenkinek jo legyen az a hordozas! Nalunk is detto ugyanez volt! 4 honapos kora utan a fogzas miatt akart olbe lenni feszt! Most 8 honapos es picit jobb a helyzet! Mar tud ulni! Kitartas!
2014. márc. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem már fél éves a kicsi, ő az első 2 hónapban még ölben is sírt gyakorlatilag egész nap, aztán javult egy kicsit, de nem sokat, most fél éves már egész jól elvan a földön ha ott játszunk mellette a naggyal, kitartás!!
2014. márc. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, én az elektromos hintát erőltettem, abba csücsültettem bele a gyerekszobába, szép lassan megszokta, de most már a földön is elvan amióta forog
2014. márc. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nalunk is ez van, hogy most mar olben is sir egesz nap (kiveve ha alszik, mert akkor csak nyoszorog). Mi az elektromos hinta?

Amugy van kendom, aludni ma csak abban aludt. A gond az ebrenlettel van, mert a szoptatasom kivul, amig be nem alszik, addig uvolt vagy sir -olben es kendoben is.

2014. márc. 2. 19:48
 7/7 anonim ***** válasza:
enyém is ilyen sajnos én nekem is van egy nagyobb itthon,csöndben akkor van ha kocsiban ülünk azt imádja világ összes gázolaja kevés lenne...enyémmel mé ülni sem lehet csak sétálni különben sír.....sajnos 2 hónapos ma és még nem változott semmi!elktromos hinta egy nap 20-30 percre segítség nekem is:ilyen van még az elsőtől [link]
2014. márc. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!