Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel fertőtlenítsem a fülbeva...

Mivel fertőtlenítsem a fülbevalót?

Figyelt kérdés

Kislányomnak kb 2 hónapja lőtték ki a fülét. Van már neki másik (arany) fülbevaló, amire kicserélnénk az orvosi fémet. Miben fertőtlenítsem az aranyat mielőtt a fülébe tenném? A kozmetikus aki kilőtte neki azt mondta, hogy alkoholba kell tenni, amivel a köldökét is kellett kezelni. Kerestem, de egyszerüen nem találom, szerintem én azt már vagy kilöktem (bár nem tudom miért tettem volna ilyet), de az is rémlik hogy talán odaadtam egy ismerősnek, aki utánam szült pár hónappal. Ha nincs olyan alkoholom, akkor mivel fertőtleníthetném a kis fülbevalót? És meddig kell benne lennie?


Köszönöm a segítséget.


2014. márc. 2. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Alkohollal jó fertőtleníteni,holnap nyitva lesz már a gyógyszertár vegyél.Úgy is kell indőközönként fertőtleníteni.
2014. márc. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig az az alkohol a legjobb. Vegyél a gyógyszertárban a legkisebb mennyiség pár száz forint.
2014. márc. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bármilyen tömény alkohol jó, ha van otthon pálinka, vodka stb, abba is teheted.

Vagy akár svédcseppbe, én mindig ezzel fertőtlenítek.

2014. márc. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg after shave arcszesz, szájvìz, ha nem ér rá, mìg veszel alkoholt (mert az 70%, tehát többszörösen hatékonyabb, mint bármi egyéb).
2014. márc. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!