Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányadik héttől volt könnyebb...

Hányadik héttől volt könnyebb az élet, pl. hogy nem egy órát szopizott vagy kicsit egyedül is elvolt az ágyában?

Figyelt kérdés
2014. márc. 2. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk 1.5-2 hónapos korától lett könnyebb.
2014. márc. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
20 éves koruk óta könyebb, de még mindig nem az igazi. :)
2014. márc. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3 hónapos kortól. Akkortól jobban nézelődtek.
2014. márc. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5-6 hónapos kortól akkor indult el mászva és tudott stabilan ülni, most 14 hónapos de most se az igazi a dolog szó szerint pisilni se tudok nélküle áll az ajtóban és néz, ha kizàrom keservesen sirni kezd, úgyhogy inkàbb megszoktam :D
2014. márc. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A szopizàst elvileg egyre ügyesebben lezavarjàk..utàna meg csak jól esik lógni a cicin:-)...Mikor méga legelején sajnos kórhàzba kényszerültem a lànyommal...ràmszóltak,hogy 1 óra szopi az sok...mivel bele is aludt és szigorúan 3 órànként etetnem kellett. Mérges is voltam ràjuk,hogy mit szólnak màr ebbe bele!!! Viszont amikor nem hagytam,hogy belealudjon....20 perc alatt 100-at evett kiséletében először...meg is lepődtem..és én is többet tudtam pihenni.

A nézelődés és ,hogy ellegyen magàba...ez szerintem baba függő...de 3 hónaposan kezdkinyílni a vilàg talàn szàmukra.

2014. márc. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

úgy 3 hónapos korában a babám már magától lecuppant a ciciről 5/10 perc után, előtte csak az alvás vagy a mellről lefejtés vetett véget a cicizésnek :)

aztán eljátszott egyedül a kiságyában, "dalolt", vagyis sikoltozott, hangokat hallatott, elnézegette a zenélő forgóját, elhadonászgatott, figyelte a környezetét... :)

(olyan nagy szabadság szakadt a nyakamba hirtelen, folyton takarítottam, főztem, tévéztem, neteztem, de jó is voooolt :) )

2014. márc. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!