Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a fene van mostanában, front?

Mi a fene van mostanában, front?

Figyelt kérdés
7 hetes lesz kedden a lányunk, de pár napja tiszta zizi lett. Alig alszik napközben, 3-4 órákat ébren van egyfolytában, vagy eszik vagy sír... A hasára espumisan cseppeket kap, nestlé lactogen tápszert kap. Ha eszik, megiszik 50-60mlt fél óra alatt, elvan 10-15 percet, és kezdődik elölről... Mit kéne csinálnom vele???
2014. márc. 2. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy un. fejlödési ugráson megy át ami öt is megviseli. Tudom hogy nehéz de legyél türelmes el fog múlni. Az is lehet hogy a tápszer adagját kellene emelned vagy váltanod kellene másik fajtára. Nagyon sok oka lehet ezt sajnos ki kell kisérletezni. Remélem hamarosan nyugodtabb lesz a pici!
2014. márc. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyet értek az 1-esel nekünk is gyenge volt a tápszer mikor fent volt állandóan enni akart így kaptunk másikat azzal már semmi gond nem volt. de én ahogy megkaptuk a másikat fel emeltem az adagját is mert igényelte.
2014. márc. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
120mlt evett eddig egy evésre. Nem tudom mi van vele, de már kivagyok idegileg mellette... Egész nap megy a nyűglődés, nem alszik szinte semmit, így a nagylányommal sem tudok foglalkozni, mert vagy altatnám, vagy etetem, vagy büfiztetem...
2014. márc. 2. 23:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Ebben az időszakban volt ez velünk is, sajnos kiderült,hogymagas volt a májszintje, vashiányos lett.Kapott tablettát és cseppet, most már minden rendben van :)
2014. márc. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha meglelted a megoldast, lecci ird meg, az en 1 honaposom ugyanilyen. Sot, o 5 percet sincs el ebren magaban, non-stop cipelni/hordozni kell, es mar a legtobbszor akkor is bog. O anyatejes amugy, de en is merem mar.

Es nekem is van egy nagyobb mellette, akivel semmit nem tudok foglalkozni :(

2014. márc. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Megírom, ha ép ésszel túlélem ezt az időszakot...

Ma váltottunk Beba Pro 1-re, hátha...

5-ös! Rezgő pihenőszéket próbáltátok már?

2014. márc. 3. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!