Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabám homloka, szemöldöke...

Kisbabám homloka, szemöldöke száraz, hámlik. Mivel kezeljem?

Figyelt kérdés
Homlokán, szemöldökén, szemhéján kipirosodik, enyhén hámlik, száraz a bőr. A gyermekorvos szerint ez lehet, hogy koszmó. Bármivel kentem, csak pirosabb lett. Mit tegyek, hogy elmúljon? Volt valakinek hasonló?

2014. márc. 3. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
mekkora a baba? egész pici babáknál ez gyakori, mindneképp csak természetes terméket hazsnálj rá, pl shea vaj vagy kókuszzsir.
2014. márc. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2,5 hónapos. Próbáltam a napraforgóolajat, rózsamézet,anyatejet, Bepanthent, Sudocremet. Az igaz, hogy nem kentem folyamatosan, talán ez is baj.
2014. márc. 3. 10:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én babámnál is volt ilyen. Én Babe koszmó elleni sampont használtam a fejére, és fürdés közben kicsit a homlokát, szemöldökét is megmostam vele. Nálunk csak ez vált be, az olaj, sudocrem nem.
2014. márc. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van Babé samponunk, de eddig még nem mertem a homlokára, szemöldökére kenni, félek, hogy belemegy a szemébe. Vagy nem tudom rendesen lemosni. Te hogy csináltad? Nedves textilpelóval megoldható?
2014. márc. 3. 10:49
 5/8 anonim ***** válasza:
babé sampont ne kend oda az hajas részre való!!!!ugyan ezzel küzdöttünk mi is péntek óta mára letisztult szép a bőre én gyógyszertárba kértem tanácsot segitsget,és egy sima gyógyszertári kikevert testápolót adtak ami 2 nap alatt segített is!előtte én is kísérleteztem feleslegesen....
2014. márc. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen...sok próbálkozás után a Babydream (rossmann) extrasensitive ápolókréme vált be (tubusos). Azóta baba mindenhol a bőre :-)
2014. márc. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A babeval most 2 naponta a hajat, homlokat pedig sheavajjal es mandula olajjal. Nekem 2 het alatt teljesen elmulasztotta. Utan is jo testapolonak az egesz borere kengeted, minpopsikrembek is hasznaljuk.
2014. márc. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ezek szerint van remény. Kipróbálom a javaslatokat.
2014. márc. 4. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!