Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Avent varászitató védőkupakja...

Avent varászitató védőkupakja miért nem lecsalható?

Figyelt kérdés
Vettem egy ilyen varázsitató vackot és semmire sem tudom használni, mert nem tudom lecsatolni a védőkupakot róla. Vagy nem tudja bekapni, mert a mellkasát nyomja, vagy a homlokára csapódik és betakarja az egész fejét. Törjem le? Vagy mit csináljak vele? Segítsetek légyszi! Ráadásul csöpög is pedig vadonat új, a dm-ben vettem egy órája...
2014. márc. 3. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van. A szilikon ha benne van akkor nekünk nem csöpög. A többiben nem tudok segíteni. :(
2014. márc. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem zavar titeket rajta a védőkupakja?
2014. márc. 3. 19:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is van ilyen. A kupak tényleg bugyuta, de szerencsére kisfiamat nem zavarja - igaz ő már 16 hónapos.
2014. márc. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez egy semmire sem jó vacak. Nem tud belőle inni a gyerek egyáltalán, mert vagy a szemét szúrja ki a kupak, vagy az állát nyomja. Arra volt csak alkalmas, hogy nézegesse, mert szép színes és, hogy megharapdálgassa egy kicsit! Senkinek sem ajánlom, mert szó szerint használhatatlan egy 8 hónapos gyereknek, pedig 6+ van rajta!
2014. márc. 4. 14:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!