Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tejitalt vesztek...

Milyen tejitalt vesztek babátoknak?

Figyelt kérdés
Milyet vesztek, mennyiért és mennyi ideig elég? Én elég drágának találom őket, 3000-4000ft és kitudja meddig elég...
2014. márc. 3. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Én vettem milumilt és a banános bebát, de pár napig itta ezeket aztán nem kellett, így bevezettem a tejet, kakaót.

Drága tényleg, de a milumil tejitalból van 1 adagos a dm-ben én azt vettem 2-3 alkalommal akkor még itta, aztán vettem egy dobozzal, abból márcsak párszor ivott.

2014. márc. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fiam Milumil Pronutra tejitalt iszik, most a Rossmannban 1,2 kg-os kiszerelésben 3900 ft-ért vettem, így azért ez elég sokáig elég lesz.
2014. márc. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Banános Milumilt iszik a lányunk. A 600 gr-os kb. 2500 Ft, de mindig olynakor veszem, amikor 2100-ra leakciózzák és ha épp a DM-ben akciós akkor kuponozok is.
2014. márc. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én a Müllerest szoktam venni, 500gramm 1190ft. (bebivita)
2014. márc. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!