Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 30ezerből normális autósülés?

30ezerből normális autósülés?

Figyelt kérdés
a fiam 1éves és 13kg. autósülést szeretnénk venni neki, mindenképpen dönthetőt keresünk 9-25 v 36kg-ig. használt is szóba jöhet. vki tudna nekem ajánlani? köszönöm
2014. márc. 4. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Mi Römert King Plust vettünk 75 ezer forintért a Brendonban, és most láttam a vaterán használtan ugyanilyen 20 ezerért kb, van egy pár darab fent belőle. Meg nővéremék Maxi cosi tobyt vettek szintén újonnan horribilis áron, és vaterán az is 20 körül van használtan. A römer az egyik legjobb ülés, az összes ADAC teszten kítűnően átment, a legbiztonságosabbnak mondják. De a Maxi Cosi is jó. Én ebből a két márkából választanék a helyedben :) Nézz körül a vaterán, jófogáson stb :)

Mondjuk ez a két típus 9-18 kg-ig van, de dönthető :)

14 hónapos kislány anyukája

2014. márc. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy én skót vagyok, de 10000 ft-ért is lehet normális autós ülést kapni.
2014. márc. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is most fogok venni autósülést a 11 hónapos babánknak. 11 kiló. Én újat fogok venni, mert nem tudom a használtak karambolosak voltak-e. Én nagyon utána néztem a dolognak és van a boltokban egy Chicco Neptune ülés ami 9-36 kilóig jó és a 2012-es ADAC teszten 5-dik lett. 33-35ezer között van az új ára, bolt függő. Mi azt fogjuk venni, mert nem vet fel annyira a pénz. Vannak persze a Tescóban meg máshol is olcsóbbak, de azok nagyon gyengék. Persze hozzáteszem 14 éve vezetek baleset mentesen, ha valaki nem jól vezet vagy sok pénze van inkább vegyen egy drágábbat még ennél is.
2014. márc. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ki lehet fogni használtan jó üléseket én 6000ft-ért vettem 9-25kg-ig, dönthető ülést a vaterán.
2014. márc. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!