Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek az normalis, hogy...

Szerintetek az normalis, hogy a 4 es fel honapos babam egyre ritkabban bufizik? Eddig szoptattam most kb felet szoptatom fele evest tapszerrel potlom.

Figyelt kérdés

#Bufizes
2014. márc. 3. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
ez a büfi nagyságától is függ.nálunk úgy van ha picit büfizik utána még jön kettő.de ha nagyon akkor az az egyetlen
2014. márc. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az èn babám pénteken lesz 4 hónapos, és én is észrevettem, hogy kevesebbet büfizik. Van olyan evés ami után egyáltalán nem. Lassabban eszik mint régen, nem habzsol, és nem is sír akkor sem ha nem volt büfi, így én nem aggódok emiatt. Ha rossz lenne neki, jelezné.
2014. márc. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez teljesen normális, mivel megerősödött a szája, ügyesebben szopizik, kevesebb levegőt nyel. Teljesen természetes, nálunk is így volt.
2014. márc. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenki segitseget valaszat.
2014. márc. 4. 01:37
 5/7 anonim ***** válasza:
PErsze,hogy normális.Nekem 2hós korától már magába büfizett,2,5hós korától nem büfizett,nem bukott már.
2014. márc. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én babám iskevesebbet büfizik, egy hét múlva lesz 4 hónapos. Ha büfizik akkor van egy jó nagy vagy 2 kicsi :) De éjjel egyáltalán nem büfizik.
2014. márc. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat akkor megnyugodtam nem en vagyok az egyeduli.
2014. márc. 4. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!