Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig normális ha...

Mennyi ideig normális ha csámpás a kicsi?

Figyelt kérdés

Pár hete indult el(2hete kb),de sokszor kifelé vannak a lábai és terpeszben is.Legutóbb mikor még 15hónaposan oltásra vittem,akkor max párat lépett és azt mondta a doki amig nem stabil a járása,addig nem gond.

Mi számit stabil járásnak?Mert feláll,megy rengeteget,de még látom rajta azért,hogy nem totál biztosan megy,tehát néha elbukik még.


2014. febr. 20. 12:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Én ugyan ezért (is) elvittem a Heim Pál ortopédiára lányomat. Ott a több hónapos járást említették. Ha már több hónapja biztosan jár, és csámpás marad, AKKOR vigyem vissza megnézik.

Az enyém már nem csámpás, 13 hónaposan kezdett el úgy tényleg járni, és most 16 és fél hónapos. Olyan 14 és fél hónapos korától elhagyta ezt a csámpázást.

2014. febr. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!