Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babám keservesen...

10 hónapos babám keservesen sír ha cipőt akarok a lábára adni. Szerintetek miért?

Figyelt kérdés
A lakásban tappancsos zokniban vagy harisnyában van,de már elkezdett lépegetni a bútorok mellett.Szeretnék valami kiscipőcskét ráadni de nem megy,mert nem hagyja.:( Járt már valaki így?
2014. márc. 4. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjad még. Az én fiam 22 hónapos, harisnyában van itthon, sosem hordott cipőfélét a lakásban.
2014. márc. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Jégtánc ***** válasza:
Mert nem szereti,vagy kényelmetlen.Felesleges még cipőt adni rá.
2014. márc. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 lcs ***** válasza:
én is úgy tudom, hogy az a legegészségesebb, ha otthon csak max zokniban, vagy puha talpú mamuszban van, kint pedig esetleg kocsicipőt tudsz ráadni, vagy puha taplú cipőt, szerintem semmiképpen nem kell még nekik ebben a korban rendes cipő. első lépések cipőt is akkor szokták javasolni, ha már tényleg tud járni :) most még kicsit be van hajlítva a lábujjuk ahogy tonyognak, szerintem kényelmetlen neki a cipő :(
2014. márc. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bent nem kell rá cipő.

Egyébként lehet, hogy kényelmetlen neki.

2014. márc. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bent nem kell rá cipő. Kintre csak akkor ha már stabilan jár, és tényleg elindult, nem csak 2-3 lépést tesz önállóan, kapaszkodás nélkül.
2014. márc. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!