Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ébred keservesen sírva...

Miért ébred keservesen sírva a lányom mióta megszületett?

Figyelt kérdés

Már 11 hónapos, de 10-ből 9 alkalommal biztos üvöltve ébred.

Már nagyon elegem van belőle!

Szerintetek mitől lehet?

Ne mondjátok a fogzást, hasfájást, mert születésétől ilyen és minden egyen nap így ébred ezzel az idegborzoló, őrjítő üvöltéssel.

Ráadásul sokszor meg se lehet nyugtatni hiába veszem fel.


2013. nov. 4. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a rossz hírem, hogy vannak ilyen típusú gyerekek.

Nekem szerencsém volt, mert a fiam 3 hetes kora óta nem ébred sírva (most lesz 4 éves), de a sógornőm fia és a hugom kislánya is (fiammal egyidősek) 10-ből 8-szor sírva ébrednek.

A szülők azt mondják azért, mert bent vannak, amíg elalszik, és amikor ébrednek, egyedül érzik magukat.

Én nem tudom, de mivel az enyém nem ilyen, nekem is furcsa.

Viszont látom, hogy létezik ilyen is ( a kislány januárban, a kisfiú februárban lesz 4 éves).

2013. nov. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fiam csak ritkán ébred sírva, de akkor, amikor mellettem alszik, szinte biztosan nem. Nekem is az az érzésem, hogy akkor sír, ha nem talál, és emellett rossz fázisban ébredt.
2013. nov. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismerősök gyerekénél volt úgy, hogy sírva ébredt, nála is az volt, hogy bent voltak, míg el nem aludt, és mikor fölkelt, megijedt.
2013. nov. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!