Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák/Kismamák! Mit vegyünk...

Anyukák/Kismamák! Mit vegyünk a picinek?

Figyelt kérdés

Kedves Anyukák!


Remélem tudtok nekem segíteni.

A hétvégén babanézőbe megyünk,és fogalmam sincs hogy mit vegyünk a picinek!Mindene megvan,kérdeztük a pelenkát,de abból is van nekik bőven,a 20.csörgőt meg kisruhát nem akarom feleslegesen odavinni,és véleményem szerint lehet,hogy ami nekem tetszik az az anyukának nem,és csak a szekrény alján kötne ki.

Volt esetleg olyan általatok nagyon preferált vagy kedvenc dolog aminek tényleg örültetek,hogy kapatok,vagy megvettétek?Vagy valami hasznos dolog a babának?

Nekem még sajnos nincs gyerekem,így nem vagyok otthon ebben a témában.

Bármilyen ötlet jól jönne!

3000-5000 ezer ft értékben gondolkodom.


2014. márc. 4. 17:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%

Az a baj, hogy ennél az összegnél mint amit ti akartok rászánni, bármi ami hasznos lenne, az majdnem dupla, tripla lenne. Egy szép, évekre jó babapléd 10-15-nél kezdődik.


Ebből a pénzből maximum valami plüssfigurát..

2014. márc. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Csörgős-zörgős kiskönyvet 1000ft + egy szép kifogó 3000ft hasznos + jàték
2014. márc. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
ennyiért már nagyon szép babaplédet vehetsz. Nem szükséges a 10-15.000-es pléd.Az olcsóbb is megteszi. ha megvan mindene akkor a plédre szavaznék, hiszen az mindég szükséges. Nézzél szét kínai boltban is, nagyon arikat lehet venni. DE textil boltokban is ki lehet fogni. Vagy zenélő forgó a kiságy fölé, ha nincs nekik. Az is klassz ajándék.
2014. márc. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
3000-5000Ft között bőven lehet venni szép puha plédeket.
2014. márc. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyi idős, de az én kisfiamnak 2-5 hónapos koráig a legjobb játéka a játékhídja volt. Ez ennyiből kijönne. De jó ötlet egy törülköző, pléd is, ennyiért bőven lehet venni jót, nincs szükség tízezer forintos takaróra. (Mit tud, az már maga takarja be a gyereket?)
2014. márc. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
mennyi idős a baba?
2014. márc. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

3 hónapos lesz lassan.

Megkérdezhetem,hogy mi az a játék híd?

Jó ötlet a takaró,de 15 ezerért szerintem túlzás,bár lehet,hogy tényleg be is takarja a babát :-)

2014. márc. 4. 18:29
 8/14 A kérdező kommentje:

Erre gondoltál?

[link]


Jónak tünik,és majd késöbb is jó lesz,tud majd vele játszani,fejlesztő játék is egyben.Köszönöm.

2014. márc. 4. 18:30
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

ha 3 hónapos, akkor szerintem szakadjatok el a korától, mert ebben a korban hihetetlen gyorsan fejlődnek és változnak. nem baj ha olyan dolgot vesztek nekik, amit most még nem tudnak használni, később jó lesz.

Ha lány babóról van szó, akkor vegyetek neki egy kis retikült, hidd el, imádnak belőle ki be pakolászni. A mesekönyv nagyon jó ajándék a szülőknek és a babának is, egy vagyonba kerülnek, és nem lehet belőlük eleget venni. Van kimondottan kisbabáknak való, amiben képek vannak, meg különböző anyagokból készült feliratok, amiket ki tud tapintani, de rendes mesekönyvet is vehetettek, egy évesen már elkezdi őket érdekelni.

Aztán jön a nyár, vehetettek egy felfújható mini medencét, már ha kertes ház, talán azzal még nem készültek téli gyerek lévén...

2014. márc. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
Apróság, de nagyon találó ajándék: Csuklócsörgő
2014. márc. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!