Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen teát iszik másfél éves...

Milyen teát iszik másfél éves gyereked? Ízesíted neki?

Figyelt kérdés
2014. márc. 4. 21:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Pickwick gyerekteát.Igen ízesítem,cukorral és citromlével.
2014. márc. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Csipkebogyó-hibiszkusz teát iszik ízesítés nélkül.
2014. márc. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20%
Mindig másféle gyümölcsteát, vagy csak magában hibiszkuszt és természetesen nem teszek bele semmit.
2014. márc. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
a tescos málnás teát issza, fél literbe teszek neki egy filtert és egy csapott kiskanál cukrot.
2014. márc. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Saga gyümölcstea. Cukor vagy méz és citromlé természetesen...
2014. márc. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Ez valami vicc hogy a cukor nelkuliek 0%-osak???


A teinmentes fekete teat cukorral citrommal issza meg a kisfiam de ezt ritkan kapja, vizet iszik altalaban es pickwick babateat, izesitetlenul.

2014. márc. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Pickwik gyerektea ízesítés nélkül szereti, nem is fogadja el cukorral.
2014. márc. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Pickwick gyerektea,pennybe kapható gyümölcstea,lidl-ös gyümölcstea.Nem ízesítem,megissza így is.Én is megiszom anélkül,ő miért ne?!
2014. márc. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pickwick, Saga, ami van itthon. 2 litert csinálunk, cukorral és citrommal, azt issza az egész család.
2014. márc. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyébként meg aki nem ízesít annak csak felhívnám a figyelmét hogy az ízesített tea még egészségesebb is mint a sima löty. Ugyanis a méz tele van értékes tápanyagokkal a citromlé meg c vitaminnal. Gondolom azért nem ízesítitek mert azt hiszitek ugy egészséges. De nagy tévedés. Cukrot én is akkor adok ha nincs méz de azt is ismerniük kell. Nem véletlenül van az se hogy felpörgeti a gyereket a cukor. Ha hozzá lenne szokva nem lenne ilyen gond.

5ös.

2014. márc. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!